Kızlar nolur içimi rahatlattın 🙁🙁

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan Kızlar nolur içimi rahatlattın 🙁🙁 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,665 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar nolur içimi rahatlattın 🙁🙁
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Minik prensim

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun birtanem benim umut kuşun hasta salgın var 🤍 sen nasılsın birtanem neler yapıyorsun pasm nasil
Kıyamam ben umut kuşuma çok geçmiş olsun Rabbim şifasını versin inşallah 🌸🥰
İyiz şükür yeni eve taşındık bi süre evle uğraştım han kuşun 2 yaş sendromuyla uğraşıyorum herşeyi ben yaparım havasında ağlıyo sürekli sinirli bulduğu her yerden atlıyo baya zorlu geçiyo 2 yaş Allah yardımcımız olsun 🥰🌸
Ama senin adına çok sevindim iyisin demi işin falan bi sıkıntı yok

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kıyamam ben umut kuşuma çok geçmiş olsun Rabbim şifasını versin inşallah 🌸🥰
İyiz şükür yeni eve taşındık bi süre evle uğraştım han kuşun 2 yaş sendromuyla uğraşıyorum herşeyi ben yaparım havasında ağlıyo sürekli sinirli bulduğu her yerden atlıyo baya zorlu geçiyo 2 yaş Allah yardımcımız olsun 🥰🌸
Ama senin adına çok sevindim iyisin demi işin falan bi sıkıntı yok
Allah'ım sağlıkla sihatle huzur mutlulukla agzınızın tadıyla oturmayı nasip etsin inşallah bebeğim💙🤍💋 oyy yerim ben onu annesi yerime koklayarak op 🥰 onu kuzum inşallah hemen geçer rabbim güç kuvvet sabır versin inşallah bizlere kuzum iyiyim güzel geçiyor aklım oğlumda kalıyor sürekli öksürügü var inşallah hemen geçer

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Oldum şükürler olsun kurban olduğum Rabbim 🥰❤️ Şii sesslik bugun en mutlu günüm 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nas
Allah'ım sağlıkla sihatle huzur mutlulukla agzınızın tadıyla oturmayı nasip etsin inşallah bebeğim💙🤍💋 oyy yerim ben onu annesi yerime koklayarak op 🥰 onu kuzum inşallah hemen geçer rabbim güç kuvvet sabır versin inşallah bizlere kuzum iyiyim güzel geçiyor aklım oğlumda kalıyor sürekli öksürügü var inşallah hemen geçer
Nasıl oldu umut kuş iyimi biraz daha gördüm ama yazamadım sonrada unuttum 😘🥰 oğlum 2 yaşına girdi. Beyin hücrelerim öldü galiba herşeyi unutuyorum kusura bakma 😘🥰

Nas
Nasıl oldu umut kuş iyimi biraz daha gördüm ama yazamadım sonrada unuttum 😘🥰 oğlum 2 yaşına girdi. Beyin hücrelerim öldü galiba herşeyi unutuyorum kusura bakma 😘🥰

Son düzenleme:

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Oldum şükürler olsun kurban olduğum Rabbim 🥰❤️ Şii sesslik bugun en mutlu günüm 😂😂

Nas

Nas

Bidahada önlem al dikkat et

Tüm sayfalar yüklendi.