Sorum var Kızlar Noluyor herkez teker teker gitmek istiyor burdan niyeki😥🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Kızlar Noluyor herkez teker teker gitmek istiyor burdan niyeki😥🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 889 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar Noluyor herkez teker teker gitmek istiyor burdan niyeki😥🥺
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kaçak 🤩

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet ya rahatsız olduğunuz kişileri engelleyin veya modaratorlere söylesinler hemen ilgilenirler sagolsunlar ama terk etmeyin bu uygulama gibi uygulama yok bence burdaki samimiyet sıcaklık yok bence başka yerde
Katılıyorum canım biri bir şey deyince bize yazsınlat yazılan yazıya usluba göre ya uyarı yada uzaklaştırma veririz o zaman tatsızlıkta kalmax millet buranın içindeki samimiyeti bitirmek için girip saçma sapan şeyler yazıyorlar. Bunları hep gördük burda o yüzden Rahatsız olduğunuz bir yazı, konu görürseniz direk yazın. Bana, mervercan'a zeynep23 e Hülya ya gamze'ye

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Katılıyorum canım biri bir şey deyince bize yazsınlat yazılan yazıya usluba göre ya uyarı yada uzaklaştırma veririz o zaman tatsızlıkta kalmax millet buranın içindeki samimiyeti bitirmek için girip saçma sapan şeyler yazıyorlar. Bunları hep gördük burda o yüzden Rahatsız olduğunuz bir yazı, konu görürseniz direk yazın. Bana, mervercan'a zeynep23 e Hülya ya gamze'ye
Aynen canım benim ❤️🥰katılıyorum sana benim 10 çocuğumda olsa burayi birakmam🤣

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Gitmeyin ya burda aile gibi olduk 🥺hepinizi seviyorum
Gitmeyin ya burda aile gibi olduk 🥺hepinizi seviyorum
Uygulamanın güzel bir özelliği var sevmediğin yorumunu beğenmediğin insanları engelliyorsun görmüyorsun olup bitiyor. Bazen benimde uyg. silesim geliyor ama sizler sevdigim kişiler var ve bilgim dahilinde yardımcı olmayı seviyorum arada çıkan bakterileri de hemen farkedip temizliyoruz ama bitmiyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar