"KIZLAR OGLUMUN ATESİ AYNI

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"KIZLAR OGLUMUN ATESİ AYNI başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,281 kez görüntülenmiş, 118 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı \"KIZLAR OGLUMUN ATESİ AYNI
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12
Kuzum pamukla nasıl dusürdün
Yani canm pamuğu onlar verdi zaten odada lavabo vardı orda ıslatıp sürüyordum vücuduna orda eklemeyi unutmuşum k.bakma😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani canm pamuğu onlar verdi zaten odada lavabo vardı orda ıslatıp sürüyordum vücuduna orda eklemeyi unutmuşum k.bakma😊
Bide odanın ismi soğutma odası eşimle girdik sıcaktan bunaldık resmen orda biraz düşürmeye çalıştım eşim dedi gidelim yoksa daha çok ateşi çıkar artık evde devam ettim geçti ateşi sadece öksürük çok var

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

Bide odanın ismi soğutma odası eşimle girdik sıcaktan bunaldık resmen orda biraz düşürmeye çalıştım eşim dedi gidelim yoksa daha çok ateşi çıkar artık evde devam ettim geçti ateşi sadece öksürük çok var
İnsalalh onda geçer annesi hava iyi gelir minige ❤️

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Acile Götürcem simdi oğlumu 😪
Canım benim öncelikle şunu söylüyorum sana sen çok ama çok güçlü bir annesin 😘💜🧡 herşeyin üstesinden gelirsin artik o adamı senin yerinde olsam aramam demem bile hak etmiyor çünkü 😤rabbim evladını sana bağışlasın inşallah acil şifalar versin umuta ♥️ nasıl peki şuan durumu iyimi sen yattığı odayı da havalandir ayşenurun Dediği gibi banyo yapma sil inşallah geçer bir an önce 🫶🤲

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Canım benim öncelikle şunu söylüyorum sana sen çok ama çok güçlü bir annesin 😘💜🧡 herşeyin üstesinden gelirsin artik o adamı senin yerinde olsam aramam demem bile hak etmiyor çünkü 😤rabbim evladını sana bağışlasın inşallah acil şifalar versin umuta ♥️ nasıl peki şuan durumu iyimi sen yattığı odayı da havalandir ayşenurun Dediği gibi banyo yapma sil inşallah geçer bir an önce 🫶🤲
Sümeyrammmm canimsinnnnn biliyorsun bunu canimm kardesimmm Allah razı olsun birtanem @Sümeyra21

Canım benim çok geçmiş olsun rabbim kolaylığını şifasını versin inşaAllah güçlü güzel anne🤲🌹
Amin balimmm benimmmm❤️❤️🙏🏻

🥰🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.