Kızlar Ovulasyon testi hakkında çok acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Çiçekk tarafından oluşturulan Kızlar Ovulasyon testi hakkında çok acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 328 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kızlar Ovulasyon testi hakkında çok acil
Konbuyu başlatan Çiçekk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Çiçekk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Ovulasyon testi kullanmaya başladım, aynı zamanda doktor folik asit ve enfeksiyon yoğun olduğu için fitil ve hap verdi dün ve bugün Ovulasyon testi yaptım böyle çıktı dünü değerlendirdik ama bugün eşim nöbette yarın da fitil kullanmam gerekiyor nasıl yapacağım bana akıl verin

Ekli dosyalar

• 095AB26E-088C-4F5D-B000-9012F3C13782.jpeg
    095AB26E-088C-4F5D-B000-9012F3C13782.jpeg
    1.5 MB · Görüntüleme: 58

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Ovulasyon testi kullanmaya başladım, aynı zamanda doktor folik asit ve enfeksiyon yoğun olduğu için fitil ve hap verdi dün ve bugün Ovulasyon testi yaptım böyle çıktı dünü değerlendirdik ama bugün eşim nöbette yarın da fitil kullanmam gerekiyor nasıl yapacağım bana akıl verin
Ovulasyon çubukları bunlar hamilelik testi alıp baksan iyi olur

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Fitil kullan canım ben onun sayesinde gebe kalmıştm. Dotkorum enfeksiyon için fitil verdi 10 gün kullandım onu gebelik düşünmediğim halde fitilden sonra hamile kaldım

Çiçekk

Kayıtlı Üye
rank
Fitil kullan canım ben onun sayesinde gebe kalmıştm. Dotkorum enfeksiyon için fitil verdi 10 gün kullandım onu gebelik düşünmediğim halde fitilden sonra hamile kaldım
Ona umut bağlamak istemiyorum ama bir kaç yerde enfeksiyon azda olsa gebeliği engelliyor diye birşeyler okumuştum ve doktor çok yoğun enfeksiyon var dedi hem fitil hem hap verdi. Peki fitili kullandığınız gün ilişkiye girdiniz mi, bugün Ovulasyon testime göre yumurtlama günüm ama eşim yok, yarın da fitil kullanmam gerekte

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ona umut bağlamak istemiyorum ama bir kaç yerde enfeksiyon azda olsa gebeliği engelliyor diye birşeyler okumuştum ve doktor çok yoğun enfeksiyon var dedi hem fitil hem hap verdi. Peki fitili kullandığınız gün ilişkiye girdiniz mi, bugün Ovulasyon testime göre yumurtlama günüm ama eşim yok, yarın da fitil kullanmam gerekte
Canım ben 2 ay sadece enfeksiyon ile boğuştum en son doktor sürekli antibiyotik yazıyordu en son hocam fayda etmşyor dedim fitil verdi bende 3 artı şeklinde gözüküyordu enfeksiyon ve fitil kullandığım halde ilişkiye girdim . Artık yumurtlama ne zaman onu bile anlamadık biz antibiyotik yüzünden Regl geç geliyordu en son geç gelmedinde yine antibiyotiğe bağladık ama gebeyemişim fitil kullandığım ay hamile kaldım ben

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İlaçlarını düzenli kullan canım enfeksiyon gebeliği engelliyor tedavin bitince gebelik düşün ve tekrar ovulasyon testi yap. Allah gönlüne göre versin inşallah 🤲

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Gün aşırı ilişki öneriliyor doğru olan bir gün durup birgün yapmak zaten. Doktorun enfeksiyon için fitil verdiyse onu kullanman gerekiyor sabah fitil kullanırsın akşam ilişkiye girersin bir sorun olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.