Sorum var Yeni evlendim Kaynanam bizimle kalmak istiyor

• Konbuyu başlatan Yenievli
  • Toplam 19 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yenievli tarafından oluşturulan Yeni evlendim Kaynanam bizimle kalmak istiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 920 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni evlendim Kaynanam bizimle kalmak istiyor
Konbuyu başlatan Yenievli
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan
Y

Yenievli

Guest
Merhaba kızlar 19 yaşındayım yeni evlendim. Kaynanam ilk haftadan itibaren bize yerleşti. Kayınbabam ile geçinemedigini benimde çok genç oldugumu ev yemek işlerimde yardım edecegini dile getirip eve yerleşti.
Gidecek yerim yok ben o adamla yapamıyorum diye kaldı. Eşimde ne yapalım sokaga mı atalım diye
Ne yapmalıyım akıl verin😔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar 19 yaşındayım yeni evlendim. Kaynanam ilk haftadan itibaren bize yerleşti. Kayınbabam ile geçinemedigini benimde çok genç oldugumu ev yemek işlerimde yardım edecegini dile getirip eve yerleşti.
Gidecek yerim yok ben o adamla yapamıyorum diye kaldı. Eşimde ne yapalım sokaga mı atalım diye
Senin annen baban nerede onlar duruma müdahele etsin hayıe oğlu evlenene kadar aklı nerdeymiş 🤦🏻‍♀️. Kabul etme canım şimdiden böyle ise gerisini düşünemiyorum hayır eşin nasıl kabul ediyor sana danışmadan onu da anlamıyorum . Sokağa tabi ki atmasın ama en azından konuşup babasının yanına dönmesi için ikna etsin yeni evli çiftsiniz birde hiç mi özel hayatınız olmayacak sizin. Ay ne düşüncesiz insanlar var ya

Yusuf miran

Kayıtlı Üye
rank
Sende aileni yanına çağır ailenle eşinin haberi olmadan anlaş bakalım esin ona gelince ne diycek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sende aileni yanına çağır ailenle eşinin haberi olmadan anlaş bakalım esin ona gelince ne diycek
Bende bu sene evlendim koca tarafım öyle yaptı eşim sesini çıkarmadı bende en son tehdit ettim babamın evine gitcem diye

Senin annen baban nerede onlar duruma müdahele etsin hayıe oğlu evlenene kadar aklı nerdeymiş 🤦🏻‍♀️. Kabul etme canım şimdiden böyle ise gerisini düşünemiyorum hayır eşin nasıl kabul ediyor sana danışmadan onu da anlamıyorum . Sokağa tabi ki atmasın ama en azından konuşup babasının yanına dönmesi için ikna etsin yeni evli çiftsiniz birde hiç mi özel hayatınız olmayacak sizin. Ay ne düşüncesiz insanlar var ya
Kesinlikle katılıyorum başta böyle söyler ilerde daha hiç çıkmaz evinizden kesinlikle taviz verme evlendikten sonra niye dile getiriyorlar böyle bişeyi canım sen bunu bu şekilde kabuk edip evlenmedin ki kocamla konuşmalısın canım benden söylemesi.

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Çok erken erken evleniyorsunuz canım benim ya sonra böyle akbabalar tepenize biniyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kesinlikle katılıyorum başta böyle söyler ilerde daha hiç çıkmaz evinizden kesinlikle taviz verme evlendikten sonra niye dile getiriyorlar böyle bişeyi canım sen bunu bu şekilde kabuk edip evlenmedin ki kocamla konuşmalısın canım benden söylemesi.
Aynen öyle ya o zaman baştan koz evlenemdsn desin ben kayınbabanla oturmak istemiyorum sizinle oturacağım diye. Eşini tehdit et sen eğer annen burada durursa Ben babamın evine gideceğim de yoksa yok yani şimdi ses çıkarmazsan ileride asla seni dinlemezler

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Yani evlenirken böyle birşey söz konusu değilse ben olsam kabul etmezdim ama bı yandanda eşinin annesi bu defa eşinle aran bozulabilir Allah yardımcın olsun

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Kız ben yeni evliyken eşimin eşek kadar ikitane yeğeni bizde kaldi bir haftaligina geldiler 7 8 ay kaldılar en sonunde bir kıyamet kopardım evi terk ediyorum dedim çıldırdim ama ne çamaşırı biter ne yemeği biter ne istekleri biter evi otel gibi kullanılırlar baştan tepki koymadım çünkü kabul ettim ama sonra benim evliliğim bitiyordu zaten göze almıştım dedim ya yeğenlerin yaa ben baktım gitmiyorlar anneme gittim 2 3 gun baktım geldi beni aldı yegenleride gitti şimdi annesi için tepki vermek doğru değil ama başında kocası varmış baştan nasıl gidiyorsa hep öyle gidiyor haberin olsun neticede annesi ama uygun bir dille konuş sonra kötü bizler oluyoruz misafir sevmiyor insan sevmiyor oluyoruz

E

Erica

Guest
Kayınbabanla kayinvalidenin arasını düzeltmeye çalış bir an önce gitsin eşinin annesi ya biraz dursun bakalım hayatın bize ne getireceği belli olmaz sende olsa olsa ne kadar kalabilir ki sen sevgide saygıda kusur etme bakalım nereye kadar biran önce barıştırma ya bak

Tüm sayfalar yüklendi.