Kizlar özel asi menenjit.rota virüsü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Kizlar özel asi menenjit.rota virüsü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,140 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar özel asi menenjit.rota virüsü
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar özel aşıları yaptıran var mı yaptirmasak bişey olur mu ki çok pahalilar ya yaptırmayan ve çocuğuna bişey olmayan var mı çok teredutte kaldim. Yarın rota virüs için yaptırsam mi yaptirmasammi
Rota ve menenjit ikiser dozlarinida yaptirdim yasina girince pekistirme menenjit 3 dozunuda yaptircam . Yeni yeni hastaliklar cikiyor ediyor keske demek istemiyorum diye yaptirdim . 1 aylik bebekti daha Rota asisi olamadan arkadasimin bebegi yakalandi hastanede kald. Rotayida 2 yada 4 aylikken yapiyolar . Cok pahalilar evet maddi durumun el veriyosa yaptir canim

Rota ve menenjit ikiser dozlarinida yaptirdim yasina girince pekistirme menenjit 3 dozunuda yaptircam . Yeni yeni hastaliklar cikiyor ediyor keske demek istemiyorum diye yaptirdim . 1 aylik bebekti daha Rota asisi olamadan arkadasimin bebegi yakalandi hastanede kald. Rotayida 2 yada 4 aylikken yapiyolar . Cok pahalilar evet maddi durumun el veriyosa yaptir canim
Rota İlk dozu Yaptırdım kuzum Nisan'da 2.doz var menenji 1 yaşında tek doz olarak ta yapilabiliyormus onu 1 yaşında tek doz yaptiracam canım yoksa çocuğum mahvoldu asilardan

Tüm sayfalar yüklendi.