Kizlar özel asi menenjit.rota virüsü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Kizlar özel asi menenjit.rota virüsü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,174 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar özel asi menenjit.rota virüsü
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Tamam canım çok teşekkür ederim 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anladım canım acaba hastanede olur mu diye sormuştum olursa gitsem ordan yaptiriversem diye
Hastane de yaptırdım bende

Hastane de yaptırdım bende
Aşıyı al gel dedi devlet hastanesi eczaneden aldım gittim damla gibi ağızdan veriliyor zaten

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Valla öyle dediler canım bide sen sor bakalım orda nekadar gerçi eczanelerde fazla bı fark olmuyor ama öyle dedi şok oldum 2 doza artık 3 ay sonrasına 700 olur 😔

Allah izin verirse yarın yaptircam canım inşallah çok huzursuz olmaz 😔2.ay karma asida resmen 1 hafta çok çok huzursuzdu ateş yoktu ama sürekli ağlıyordu hemşire kas ağrısı ve baş ağrısı yapar ondan çok huzursuz olur demişti calpol vermiştim inşallah bunda okadar huzursuz olmaz
Biontech gibi bu asi canlı asi o yüzden daha fazla etkiliyor

Tamam canım çok teşekkür ederim geçmiş olsun şimdiden
Saol canım 🥰

Biontech gibi bu asi canlı asi o yüzden daha fazla etkiliyor
Yan etkileri mi oluyor canım ateş huzursuzluk vs.😕

Yaptırdım kızlar aşıyı eczaneden aldım sağlık ocağında yaptirdim. Tam 6 tane eczane gezdim hepsi aynı fiyat dedi 494 TL aldım saniyeler içinde benim oğlan yuttu 500 TL yi 😂 @Bilge Rana canım heryerde fiyat aynıydı 2 cesitmis rota aşısı sen diğerini yaptirdin herhalde bilmiyorum ki
biri rotarix 2 doz yapılıyor.
Diğeri rotateq 3 doz yapiliyor. Valla heryerde fiyat aynıydı ortalama şimdilik bı sıkıntı yok sadece ateş 37.2 bakalım duruma göre az çıkarsa calpol vercem inşallah huzursuzluk olmaz

Ekli dosyalar

• IMG_20220225_144128.jpg
    IMG_20220225_144128.jpg
    70.2 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleme:

Bilge Rana

Kayıtlı Üye
rank
Saol canım 🥰

Yan etkileri mi oluyor canım ateş huzursuzluk vs.😕

Yaptırdım kızlar aşıyı eczaneden aldım sağlık ocağında yaptirdim. Tam 6 tane eczane gezdim hepsi aynı fiyat dedi 494 TL aldım saniyeler içinde benim oğlan yuttu 500 TL yi 😂 @Bilge Rana canım heryerde fiyat aynıydı 2 cesitmis rota aşısı sen diğerini yaptirdin herhalde bilmiyorum ki
biri rotarix 2 doz yapılıyor.
Diğeri rotateq 3 doz yapiliyor. Valla heryerde fiyat aynıydı ortalama şimdilik bı sıkıntı yok sadece ateş 37.2 bakalım duruma göre az çıkarsa calpol vercem inşallah huzursuzluk olmaz
Geçmiş olsun biz doktorun önerdiğini yaptık 2 doz olanından o da dediğim fiyattı işte. Bizimkinin üzerinden 24 saat geçti çok şükür bi sıkıntı olmadı inşallah sizde de olmaz.

Geçmiş olsun biz doktorun önerdiğini yaptık 2 doz olanından o da dediğim fiyattı işte. Bizimkinin üzerinden 24 saat geçti çok şükür bi sıkıntı olmadı inşallah sizde de olmaz.
İnşallah olmaz canım şimdilik ateş takip ediyorum bide az durgun gibi .bende 2 doz olanından yaptırdım canım Nisan'da 2. Doz yapcaklar ama bilemedim neden öyle fiyat farkı oldu

Bilge Rana

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah olmaz canım şimdilik ateş takip ediyorum bide az durgun gibi .bende 2 doz olanından yaptırdım canım Nisan'da 2. Doz yapcaklar ama bilemedim neden öyle fiyat farkı oldu
Durumu nasıl bebişin . Bende Nisan'da 2.dozu yaptırcam herhalde şehirden şehire değişiyor bilemedim bende zaten ülkenin hali ortada hâlâ fırsat peşinde herkes

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar