Kizlar özel asi menenjit.rota virüsü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Kizlar özel asi menenjit.rota virüsü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,170 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar özel asi menenjit.rota virüsü
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Bize de devlette kimse söylemedi özeldeki doktorumuz bilgi verdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hastaneye sordun mu hastanede aynı fiyat olunca ordan alıp yaptırdım
Bana da doğumdan sonra verdikleri kağıtlarda yazıyordu canım ordan okudum

Bize de devlette kimse söylemedi özeldeki doktorumuz bilgi verdi

Hastaneye sordun mu hastanede aynı fiyat olunca ordan alıp yaptırdım
Yok canım hastane değil sadece eczaneye sordum hastanede daha mı uygun acaba yarın hastaneye gidip yaptırsam orda yapıyorlar mı canım yoksa illa eczaneden alıp sağlık ocağında mi yaptırmak gerekiyor

Bilge Rana

Kayıtlı Üye
rank
Bana da doğumdan sonra verdikleri kağıtlarda yazıyordu canım ordan okudum
Benim de çevremde çoğu kişi yaptırmamış ama ne olur ne olmaz sorumluluk almak istemedim Allah korusun rahatsızlanıp hastanede yatsa da o para gidecek çektiğimiz acı da cabası

Benim de çevremde çoğu kişi yaptırmamış ama ne olur ne olmaz sorumluluk almak istemedim Allah korusun rahatsızlanıp hastanede yatsa da o para gidecek çektiğimiz acı da cabası
Aynen öyle kuzum sonradan keşke yaptirsaydim diye pişmanlık duyana kadar en iyisi yaptırmak

Bilge Rana

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle kuzum sonradan keşke yaptirsaydim diye pişmanlık duyana kadar en iyisi

Özele gidiyorsan ordan da fiyatını öğren belki daha uygundur

Plinn

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar özel aşıları yaptıran var mı yaptirmasak bişey olur mu ki çok pahalilar ya yaptırmayan ve çocuğuna bişey olmayan var mı çok teredutte kaldim. Yarın rota virüs için yaptırsam mi yaptirmasammi
Ben hepsini yptirdim sonucta cocugun sagligi daha onemli allag korusun yapilmasi hastalik bulassa asi yuzunden bir sorun olsa üzülürsün ve kizim simdiye kadar çok şükür ne agir ishal oldu nede baska bir rahatsizlik sukur her hastaligi hafif atesle geçirdik hastanede pahali oluyor istersen doktordan marka alip eczaneden sorup fiyat karsilasrirmasi yapabilirsin eczaneden aldiginda doktora götürüyorsun o yapiyor

Yok canım devlete gidiyorum ama sağlık ocağına sormuştum sadece eczaneye sordum fiyatını illa eczaneden alıp sağlık ocağında mi yaptırmak gerekiyor yoksa hastanede yapıyorlar mı canım belki hastane fiyatı daha uygundur olmazssa yarın bide hastaneye gideyim

Ben hepsini yptirdim sonucta cocugun sagligi daha onemli allag korusun yapilmasi hastalik bulassa asi yuzunden bir sorun olsa üzülürsün ve kizim simdiye kadar çok şükür ne agir ishal oldu nede baska bir rahatsizlik sukur her hastaligi hafif atesle geçirdik hastanede pahali oluyor istersen doktordan marka alip eczaneden sorup fiyat karsilasrirmasi yapabilirsin eczaneden aldiginda doktora götürüyorsun o yapiyor
Bende yaptırmaya karar verdim yarın yaptircam canım

Bilge Rana

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım devlete gidiyorum ama sağlık ocağına sormuştum sadece eczaneye sordum fiyatını illa eczaneden alıp sağlık ocağında mi yaptırmak gerekiyor yoksa hastanede yapıyorlar mı canım belki hastane fiyatı daha uygundur olmazssa yarın bide hastaneye gideyim

Kendi çocuk doktorunun da yapması lazım bize kendiniz evde bile yapabilirsiniz dedi sen yakınında bi özel hastane varsa ordan da fiyat öğren başka eczaneye de sor hatta yorma kendini internetten numaralarını bul ara sor yardımcı olurlar inş

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank

Tatlım aşı canlı olduğu için eczaneden tek alınıyor onu da buzla birlikte veriyorlar direkt alıp doktora götürmen lazım

Kendi çocuk doktorunun da yapması lazım bize kendiniz evde bile yapabilirsiniz dedi sen yakınında bi özel hastane varsa ordan da fiyat öğren başka eczaneye de sor hatta yorma kendini internetten numaralarını bul ara sor yardımcı olurlar inş
Tamam canım çok teşekkür ederim 🙏

Tatlım aşı canlı olduğu için eczaneden tek alınıyor onu da buzla birlikte veriyorlar direkt alıp doktora götürmen lazım
Anladım canım acaba hastanede olur mu diye sormuştum olursa gitsem ordan yaptiriversem diye

Tüm sayfalar yüklendi.