Kizlar özel asi menenjit.rota virüsü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Kizlar özel asi menenjit.rota virüsü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,211 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar özel asi menenjit.rota virüsü
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar özel aşıları yaptıran var mı yaptirmasak bişey olur mu ki çok pahalilar ya yaptırmayan ve çocuğuna bişey olmayan var mı çok teredutte kaldim. Yarın rota virüs için yaptırsam mi yaptirmasammi
Sağlık ocağı hemşiremden tutun da gittiğim tüm çocuk doktorları özel olsun devlet olsun ben sormadan yaptır dediler bende yaptırdım

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar özel aşıları yaptıran var mı yaptirmasak bişey olur mu ki çok pahalilar ya yaptırmayan ve çocuğuna bişey olmayan var mı çok teredutte kaldim. Yarın rota virüs için yaptırsam mi yaptirmasammi
Rotanin ilk dozunu yaptırdım bu asi diğer asilardan farklı canlı asi o yüzden ishal ve huzursuzluk yaptı kuzum ama eşimin aklına girmişler ikinci aşıyı yaptırmadık ama yaptirmani önerim çünkü her geçen gün dünya kirleniuor çocukları korumamız için aşı şart menwjit aşısı da bakanlığın aşısı bittikten sonra yapılmasını önerdi hemsiremiz ateş yaptı ifin

Yuh ya yinemi zam gelmiş ne bu bu kadar ya hadi ilk dozu bu fiyata yaptırmaz bakalım 2 dozlara ne kadar zam gelicek Allah yardımcımız olsun
Valla öyle dediler canım bide sen sor bakalım orda nekadar gerçi eczanelerde fazla bı fark olmuyor ama öyle dedi şok oldum 2 doza artık 3 ay sonrasına 700 olur 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rotanin ilk dozunu yaptırdım bu asi diğer asilardan farklı canlı asi o yüzden ishal ve huzursuzluk yaptı kuzum ama eşimin aklına girmişler ikinci aşıyı yaptırmadık ama yaptirmani önerim çünkü her geçen gün dünya kirleniuor çocukları korumamız için aşı şart menwjit aşısı da bakanlığın aşısı bittikten sonra yapılmasını önerdi hemsiremiz ateş yaptı ifin
Allah izin verirse yarın yaptircam canım inşallah çok huzursuz olmaz 😔2.ay karma asida resmen 1 hafta çok çok huzursuzdu ateş yoktu ama sürekli ağlıyordu hemşire kas ağrısı ve baş ağrısı yapar ondan çok huzursuz olur demişti calpol vermiştim inşallah bunda okadar huzursuz olmaz

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Valla öyle dediler canım bide sen sor bakalım orda nekadar gerçi eczanelerde fazla bı fark olmuyor ama öyle dedi şok oldum 2 doza artık 3 ay sonrasına 700 olur 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah izin verirse yarın yaptircam canım inşallah çok huzursuz olmaz 😔2.ay karma asida resmen 1 hafta çok çok huzursuzdu ateş yoktu ama sürekli ağlıyordu hemşire kas ağrısı ve baş ağrısı yapar ondan çok huzursuz olur demişti calpol vermiştim inşallah bunda okadar huzursuz olmaz
Kuzum huzursuzluk falan yapıcak mı banada yaz lütfen martın 3 de bende yaptırıcam tedbirimii alayım

Geçen dogum kontrol hapı aldım 100 TL çok Ama zam
Bende geçen ay aylık iğne 65 TL vermiştim canım bu ay o nekadar oldu bilmiyorum pazartesi aylık iğne de yaptircam kendime.ama çok aşırı ara kanamalari oluyor ebe yarın aile hekimle bı konuşalım dedi olmazssa 3 aylık gecicem canım yada duruma göre birakcam çünkü gelen ara kanamalari çok yoğun bide ayda 3 kez adet oldum 😔şuan gene kanama var

Sybm

Guest
rank
Bende geçen ay aylık iğne 65 TL vermiştim canım bu ay o nekadar oldu bilmiyorum pazartesi aylık iğne de yaptircam kendime.ama çok aşırı ara kanamalari oluyor ebe yarın aile hekimle bı konuşalım dedi olmazssa 3 aylık gecicem canım yada duruma göre birakcam çünkü gelen ara kanamalari çok yoğun bide ayda 3 kez adet oldum 😔şuan gene kanama var
Zor ya hiç sevmiyorum regl ben hap aldım mecbur heray alacam

Zor ya hiç sevmiyorum regl ben hap aldım mecbur heray alacam
Hapı unuturum ben canım ya kullanamam bakalım yarın doktor ne diyecek kan kalmadı vücudumda resmen 1 sene içinde düzene girer yazıyor internette 1 sene böyle olsam kan kaybından ölürüm ben

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar