Kizlar özel asi menenjit.rota virüsü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Kizlar özel asi menenjit.rota virüsü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,143 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar özel asi menenjit.rota virüsü
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Alla alla hiç dikkat etmedim daha doqrusu okudum denk qelmedim öyle biseye bakayım bidaha. Ama benm oqlum olmadı bisey yasamadk çok şükür
Verdikleri kağıtta özel aşılar diye yazıyor canım orda okudum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oğluma hepsini yaptırmıştım rotavirus çok önemli bence kızıma da Mart'ta yaptıracağım evet pahalı maalesef
Bende yaptircam canım karar verdim yarın yaptircam diğer aşılar gibi huzursuzluk yapıyor mu canım

Evet kuzum. Pahalı ama 1 dozu şimdi yaptırıcam sın diğer dozu 6 ay sonra ozaman kadar kenarına 100 TL 100 TL atıp biriktire bilirsin Allah korun geri dönüşü olmayan birşey olsa çocuğuna milyarlar versen geri gelmez Rabbim hepimizin evlatlarını korum tedbir bizden gerisi Allahtan🤲
Aynen canım bebeğimden önemli değil para zaten öyle ishal kusma ateş olana kadar en azından hafif atlatır kuzumu öyle acı çekerken görmek istemiyorum 😔

Evet kuzum. Pahalı ama 1 dozu şimdi yaptırıcam sın diğer dozu 6 ay sonra ozaman kadar kenarına 100 TL 100 TL atıp biriktire bilirsin Allah korun geri dönüşü olmayan birşey olsa çocuğuna milyarlar versen geri gelmez Rabbim hepimizin evlatlarını korum tedbir bizden gerisi Allahtan🤲
Aynen canım bebeğimden önemli değil para zaten öyle ishal kusma ateş olana kadar en azından hafif atlatır kuzumu öyle acı çekerken görmek istemiyorum 😔
Cnm ben rota aşısını yaptiricagim inşallah çünkü çevremdeki herkez öneriyor ve doktorumuzda yaptirmamizi istedi 🥰

Cnm rota asi degil agizina damla damlatiyorlar
Biliyorum canım ağızdan alındığını doktorumuz demişti bende yaptırmaya karar verdim ya çok düşündüm ama sonradan Allah'ım keşke yaptirsaydim diye pişman olmaktansa yaptırım daha iyi

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar özel aşıları yaptıran var mı yaptirmasak bişey olur mu ki çok pahalilar ya yaptırmayan ve çocuğuna bişey olmayan var mı çok teredutte kaldim. Yarın rota virüs için yaptırsam mi yaptirmasammi
Ben yaptirmadim diğer cocuklarimda da yaptırmadım bundada yaptırmadım hemşireye sordum zehirlenmesi önluyo dedi zaten yediğine ictigine dikkat ettiğimiz sürece koruruz çocuklarımızı 🤗bu benim fikrim...saygılarımla💋🤣

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Ucreti nekadar canm ben sormadim

Sybm

Guest
rank
Bı sıkıntı olmuyor dimi canım. İnternette ookuyorum 5 yaşından önce her çocuk 2 kez rota virüs olur diyor yok ishal kusma ateş çok su kaybeder ölüme yol açar bilmem ne bilmem ne birsuru şey yazıyor internette gerçi internete kalırsak kafamız agrisa timor olur ama ne bileyim canım ya çok kararsız kaldım doktorlara sordum biri kesinlikle yaptır diyor biri ben pek önermiyorum rota aşısını sadece kusma ishal oluyor ama menenjit yaptırabilirsin diyor aşılar da çok pahalı ya bı menenjit aşısı 553 TL

Canım hastaneden verdikleri kağıtta yazıyor özel aşılar menenjit rota virüs diye ama parayla vurduruyorsun
Saglık ocagında kileri vurdurcam başka yok sende öyle yap

Kizlar özel aşıları yaptıran var mı yaptirmasak bişey olur mu ki çok pahalilar ya yaptırmayan ve çocuğuna bişey olmayan var mı çok teredutte kaldim. Yarın rota virüs için yaptırsam mi yaptirmasammi
Canım ben yaptırmadım ilk oğlum 1 yaşında yakalandı 15 gün hep kustu hiç brişey yiyemedi serumla durdu hep 2.de şükür birşey yok inşallah ta olmaz cidden zor ya. Aşıda çok pahalı maddi duruma bağlı biraz eğer durumun kaldırıyosa yaptırsn iyi olur

Ben yaptirmadim diğer cocuklarimda da yaptırmadım bundada yaptırmadım hemşireye sordum zehirlenmesi önluyo dedi zaten yediğine ictigine dikkat ettiğimiz sürece koruruz çocuklarımızı 🤗bu benim fikrim...saygılarımla💋🤣
Zehirlenme derken kuzum rota virüs ishal kusma ateş yapıyormuş bu da vücudun aşırı su kaybetmesine neden oluyormus çok su kaybedince Allah korusun ölüme kadar gidiyormuş canim

Saglık ocagında kileri vurdurcam başka yok sende öyle yap
Yaptırmaya karar verdim kuzum

Canım ben yaptırmadım ilk oğlum 1 yaşında yakalandı 15 gün hep kustu hiç brişey yiyemedi serumla durdu hep 2.de şükür birşey yok inşallah ta olmaz cidden zor ya. Aşıda çok pahalı maddi duruma bağlı biraz eğer durumun kaldırıyosa yaptırsn iyi olur
Yaptircam canım biraz bizi zorlucak fiyatlar ama çocuğumdan kıymetli değil çok yiyeceğine bikac ay az yiyiveririm napayım Teşekkür ederim kuzum 😘

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Rotovürüs 376 TL. En son sorduğumda 1 dozu cnm menerjitte 400 küsürdu marta yaptırıcam ben ikisinide
Canım bende geçen ay sordum 350 demişti o zaman yaptiramadim verem asisindan sonra 1 ay geçmesi lazımmış bugün aradık sorduk 499 dedi eşim de 350 TLydi dedi cuma günü zam geldi dedi ne zamiysa tövbe tövbe Euro dolar düşer herşey fırlıyor aklım almıyor nasıl okadar zam geliyor.menenjit 553 dedi canım biz onun ilk dozunu yaptırana kadar oda 700 olur kesin 😏😕

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar