Kizlar özel asi menenjit.rota virüsü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Kizlar özel asi menenjit.rota virüsü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,137 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar özel asi menenjit.rota virüsü
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Sen bilirsin kuzum 🥰
Bakalım canım ya az önce aradık eczaneci 499 TL dedi rota virüs aşısına geçen 350 demişti zam geldi diyor gelmese sasardim zaten .devlet çocuk yapın diyor hemede aşıları karşılamıyor ya çok saçma 😏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

2 doz rota aşısı 1000 TL 2 dozda menenjit 1000 de o 2000 yapıyor ya çok yüksek fiyatları 😔 menenjit kesin yaptırmayı düşünüyorum ama rota aşısını bilemedim ikisi çok fazla gelicek fiyatları ya

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bı sıkıntı olmuyor dimi canım. İnternette ookuyorum 5 yaşından önce her çocuk 2 kez rota virüs olur diyor yok ishal kusma ateş çok su kaybeder ölüme yol açar bilmem ne bilmem ne birsuru şey yazıyor internette gerçi internete kalırsak kafamız agrisa timor olur ama ne bileyim canım ya çok kararsız kaldım doktorlara sordum biri kesinlikle yaptır diyor biri ben pek önermiyorum rota aşısını sadece kusma ishal oluyor ama menenjit yaptırabilirsin diyor aşılar da çok pahalı ya bı menenjit aşısı 553 TL

Canım hastaneden verdikleri kağıtta yazıyor özel aşılar menenjit rota virüs diye ama parayla vurduruyorsun
Alla alla hiç dikkat etmedim daha doqrusu okudum denk qelmedim öyle biseye bakayım bidaha. Ama benm oqlum olmadı bisey yasamadk çok şükür

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar özel aşıları yaptıran var mı yaptirmasak bişey olur mu ki çok pahalilar ya yaptırmayan ve çocuğuna bişey olmayan var mı çok teredutte kaldim. Yarın rota virüs için yaptırsam mi yaptirmasammi
Oğluma hepsini yaptırmıştım rotavirus çok önemli bence kızıma da Mart'ta yaptıracağım evet pahalı maalesef

Kizlar özel aşıları yaptıran var mı yaptirmasak bişey olur mu ki çok pahalilar ya yaptırmayan ve çocuğuna bişey olmayan var mı çok teredutte kaldim. Yarın rota virüs için yaptırsam mi yaptirmasammi
Cnm ben rota aşısını yaptiricagim inşallah çünkü çevremdeki herkez öneriyor ve doktorumuzda yaptirmamizi istedi 🥰

Bakalım canım ya az önce aradık eczaneci 499 TL dedi rota virüs aşısına geçen 350 demişti zam geldi diyor gelmese sasardim zaten .devlet çocuk yapın diyor hemede aşıları karşılamıyor ya çok saçma 😏

2 doz rota aşısı 1000 TL 2 dozda menenjit 1000 de o 2000 yapıyor ya çok yüksek fiyatları 😔 menenjit kesin yaptırmayı düşünüyorum ama rota aşısını bilemedim ikisi çok fazla gelicek fiyatları ya
Cnm rota asi degil agizina damla damlatiyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.