Kızlar özledim sizi 😍😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Kızlar özledim sizi 😍😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,069 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlar özledim sizi 😍😍😍
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sha
Selam kızlar nasılsınız, bebişler nasıl, hayat nasıl gidiyor, kimler doğurdu? Özledim valla sizi ya mini boy doğduğundan beri giremez oldum pek. Fırsat bulmuşken bi bakayım nasılsınız diye dedim 😘🥰
Sağol canım biz iyiyiz sen nasılsın bebisin nasıl bende benim minnosla uğraşıyorum

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar nasılsınız, bebişler nasıl, hayat nasıl gidiyor, kimler doğurdu? Özledim valla sizi ya mini boy doğduğundan beri giremez oldum pek. Fırsat bulmuşken bi bakayım nasılsınız diye dedim 😘🥰
Selam canim iyiyim sen nasilsin bebis nasil ben dogum yapdim sukur bebis iyi artik 1 aylik olmusuz teyzesi😁 bende dogumdan sonra giremiyorum vakit olmuyor 3 cocuk okul ev isleri resmen geberiyorum😁🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba canim hic ya benim iwte eyni weyler deyiwen yenilik hic bi wey yok 32 haftalik olduk cox wukur wubatda dogumum olucak allahin izini ile sen nasilsin bebiw nasil
Insallah canim xeyirli sax salamat qutal 🤗sag salim bebisi qucaga alarsan insallah🤲

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Bizde özledik canısı seni daha doguramadim kendi adıma konuşayım 😂çarşamba yatisim var perşembe doğum dedi doktor sezaryen bekliyoruz bakalım sen nasılsın bebis nasil

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Iyiz canim sen nasilsin bebeklerinn nasil

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Sag salmat al kucagina canim
Bende 30 +5 günlük gebeyim 🥰😇

Selam canim iyiyim sen nasilsin bebis nasil ben dogum yapdim sukur bebis iyi artik 1 aylik olmusuz teyzesi😁 bende dogumdan sonra giremiyorum vakit olmuyor 3 cocuk okul ev isleri resmen geberiyorum😁🤦🏻‍♀️

Insallah canim xeyirli sax salamat qutal 🤗sag salim bebisi qucaga alarsan insallah🤲
Inwallah canim menim allah razi olsun sen necesen ?

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canımın içi idare ediyorum işte 32+3🙄 sen nasilsin paşanın uykular falan duzene girdi mi , emme işiniz ne durumda insallah gogus uclarin yara olmamıştır 😣 eşinle arayi duzelttin mi😥 diger 2 paşa nasillar kardeslerine alıştılar mı 🥰

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Bende seni çok özledim seni çok seviyorum cnm iyiyiz cnm dogum gününü Bekliyotuz 7 ocak cuma günü ❤️❤️❤️

Tüm sayfalar yüklendi.