Kızlar pısık yapmayan bebek bezı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Murat. Cennet. Dowut. tarafından oluşturulan Kızlar pısık yapmayan bebek bezı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,726 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar pısık yapmayan bebek bezı
Konbuyu başlatan Murat. Cennet. Dowut.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Ben doğduğundan beri sleepy kullanıyorum memnunum pişik sorunu olmuyor. Şuan bio natural olanını kullanıyorum çok daha iyi beğendim? Baby Turco denemedim hiçbir fikrim yok 🤷

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben ogluma evybebı bez kullandım pısık yaptı.. Sımdı Turko babı dogadan kulet bez kullanmak ıstıyorum pısık yaparmı acaba bı fıkırınız var mı😊😊😊
Fikrim yok oğlum çok hassasti Prima kullandım ama çok pahalı şuan kızımda başta primayla başlayıp denicem diğerlerini sleepy güzel digerlerini bilmiyorum

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Bende sleppy kullanıyorum pısık olmadı hıc baby turco aldım daha kullanmadım ama pısık yapmazsa onla devam edecem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Fikrim yok oğlum çok hassasti Prima kullandım ama çok pahalı şuan kızımda başta primayla başlayıp denicem diğerlerini sleepy güzel digerlerini bilmiyorum
Canım bez almadıysan eger prima alma bence cok pahali parana yazık beze o kadar para verene kadar bebegının Baska ihtiyacını alırsın

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben ogluma evybebı bez kullandım pısık yaptı.. Sımdı Turko babı dogadan kulet bez kullanmak ıstıyorum pısık yaparmı acaba bı fıkırınız var mı😊😊😊
Onu Bilmiyorum Canım molfix bir kere oğluma denemiştim çok pişik yaptı yengem slepyy kullanıyor memnun aynı şekilde prima da öyle hem emici hem kalın değil pişik yapmıyor

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım oğlum 8.5 aylık doğduğundan beri molfix kullanıyorduk ambalaj değişiliğinden sonra hiç memnun kalmadım bez taş gibi oluyor paketin ağzı açık kalınca ve çok kalın yapmışlar 1 haftadır baby turcoya başladık bende kızların tavsiyesi üzerine başladım memnunuz şimdilik sızıntı pişik vs olmadı

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım ben ilk doğduğunda prima premium care kullandım çok pahalı diye değiştirdim 2 3 sefer farklı bez aldım çocuğun popusu ne hâle geldi görsen acırsın. Mecbur primaya geri döndüm. Ama normal Prima aldım diğerinden daha uygun. Baby turco nun yorumlarına bakmıştım netten pek iyi değildi bilmiyorum. Sleepy denedin mi bize yaramadı ama genelde memnun kalıyorlar ondan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım oğlum 8.5 aylık doğduğundan beri molfix kullanıyorduk ambalaj değişiliğinden sonra hiç memnun kalmadım bez taş gibi oluyor paketin ağzı açık kalınca ve çok kalın yapmışlar 1 haftadır baby turcoya başladık bende kızların tavsiyesi üzerine başladım memnunuz şimdilik sızıntı pişik vs olmadı
@Alparslan💙 Aynen kuzum Molfix bende aldım mahvetmişler bezi çok kalın. En son onu kullandım iyice mahvoldu çocuğun poposu bitiremedim bile yarım kaldı paket Prima aldım tekrar mecbur

Tüm sayfalar yüklendi.