Kızlar pısık yapmayan bebek bezı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Murat. Cennet. Dowut. tarafından oluşturulan Kızlar pısık yapmayan bebek bezı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,739 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar pısık yapmayan bebek bezı
Konbuyu başlatan Murat. Cennet. Dowut.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım ben ilk doğduğunda prima premium care kullandım çok pahalı diye değiştirdim 2 3 sefer farklı bez aldım çocuğun popusu ne hâle geldi görsen acırsın. Mecbur primaya geri döndüm. Ama normal Prima aldım diğerinden daha uygun. Baby turco nun yorumlarına bakmıştım netten pek iyi değildi bilmiyorum. Sleepy denedin mi bize yaramadı ama genelde memnun kalıyorlar ondan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

@Alparslan💙 Aynen kuzum Molfix bende aldım mahvetmişler bezi çok kalın. En son onu kullandım iyice mahvoldu çocuğun poposu bitiremedim bile yarım kaldı paket Prima aldım tekrar mecbur
Prima dan sonra kullanılan bez pısık yapıyor ilk prima ile baslamamak gerek ben sleppy le basladım memnum ama baby turco ya gececem bezi aldım daha kullanmadım

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben ogluma evybebı bez kullandım pısık yaptı.. Sımdı Turko babı dogadan kulet bez kullanmak ıstıyorum pısık yaparmı acaba bı fıkırınız var mı😊😊😊
Hayır benim ilk doğduğu andan beri bu bezi kullandım baby turco çok memnunum bir kez bile pişik olmadı ve önlem de kullandım oda iyii
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba kızlar ben ogluma evybebı bez kullandım pısık yaptı.. Sımdı Turko babı dogadan kulet bez kullanmak ıstıyorum pısık yaparmı acaba bı fıkırınız var mı😊😊😊
Kullan cnm için rahat bir şekilde

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Sleepy kullaniyorum dogdu dogali hic pisik olmadik . En ucuz islk mendili trendyoldan koliyle aliyorum mendilleri suda bi guzel yikayip kaynar su dokup bekletiyorum . ( Sabunundan arindriyom kokusu kalmiyo ) biraz suyunu sikip islak mendil boyunda saklma kabina koyuyorum . Sudocrem bebek kremi kulaniyom . 3'5 aysir hic oisik kizariklik olmadi beyaz tenli bebegim

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Ben sleepy kullandım BİM'in bezini daha bi çok marka denedim hepsi pişik yaptı ve sızdırdı he biraz büyüyünce iyice sızdırıyor en son bebem natural kullandım çok memnunum hem sızdırmıyo hem rahat hemde pişik yapmadı dene istersen

Aliye Keskin

Kayıtlı Üye
rank
Bende doğduğunda evy baby ile başladım 1 numarası çok güzeldi 2 numaraya geçince pişik oldu Molfix e geçtim hiç pişik olmadı ama baby turcodan memnun olan çok arkadaşım var ama külot bezi nasl olur bilmiyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Valla ben bim den aldığım bezi kullanıyorum çokta memnunum bir ara Prima ve Molfix kullanayım dedim hem sızdırdı hemde pişik yaptı ama BİM'in markası cidden çok iyi çıktı 🤭🤭

Tüm sayfalar yüklendi.