Sorum var Kızlar resimli atabilirim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bedia demir tarafından oluşturulan Kızlar resimli atabilirim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,724 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar resimli atabilirim
Konbuyu başlatan Bedia demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bedia demir

Poyraz03

Kayıtlı Üye
rank
Peki pisikoloj nerden bunlar nasıl atarim eğer oylese
Gebe kalmayı dusunmeyerek ve kendini strese sokmayarak atabilirsin canım sadece bıcok konuda belirttim hamile kalmadan önceki aylarda benimde adetten sonra leke leke kan geliyodu bazense pihtili geliyodu bu tamamen stresten olduğunu öğrendim ve gebeliği bosverdim yani bosvermek zorunda kaldım diyelim bı bakrim o ay hamile kalmışım 🙈

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Peki pisikoloj nerden bunlar nasıl atarim eğer oylese
Stres yapıp hamile kalacakmıyım kalmayacakmıyım korkularını bırakman gerek çiçeğim. Herşeyi gelişi güzel akışına göre yaşamaya çalış senin için zor olacak eminim ama sen stres yapıp düşündükçe vücudun ve beynin sana oyun oynuyor olabilir. Ben 6 ay denedim 5 ay boyunca çok kafaya taktım her seferinde belirti yaşıyordum 6. Ay salıverdim nolacaksa olsun artık dedim çok şükür Rabbim nasip etti. Allah sanada bu mutluluğu tez zamanda yaşatsın inşallah

Yenibebe

Kayıtlı Üye
rank
Yazanlara katılıyorum bu evliliğimin 3. Yılı dha yeni anne oluyorum ilk senem istemiyordum daha sonra oldun diye çok istedim baktım hep boşa çabalıyorum doktor muayenesinde eşimdede bendede bi sıkıntı olmadığını saptadık ondan sonra anladım stresten olmadığını sonra kafama takmadım artık olsun olmasın umursamadım hamile kaldım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar