Kızlar rica etsem yardımcı olurmusunuz 😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Almira tarafından oluşturulan Kızlar rica etsem yardımcı olurmusunuz 😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 996 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar rica etsem yardımcı olurmusunuz 😊
Konbuyu başlatan Almira
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yıldız hande

Almira

Kayıtlı Üye
rank
Kızımın güzel teyzeleri biz 30+2 haftalik olduk ve gün geçtikçe doğumuda az kaliyo korku heycan iyice bastırdı artık ilk kes doğum yapcam ve çok korkuyorum sizce normal doğumu iyi seseryanmi sürekli sizide soru soruyorum ya hakkınızı helal edin artık valla 🙂

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kızımın güzel teyzeleri biz 30+2 haftalik olduk ve gün geçtikçe doğumuda az kaliyo korku heycan iyice bastırdı artık ilk kes doğum yapcam ve çok korkuyorum sizce normal doğumu iyi seseryanmi sürekli sizide soru soruyorum ya hakkınızı helal edin artık valla 🙂
Tabiki soracaksın birbirimize yardımcı olmak için burdayız 😘😘
Doğum için çok stres yapma kendine hakkında hep hayırlısını iste illaki öğrenmek istiyorum diyorsan normal doğum daha iyi tabiki ama çokta kendini strese sokup daraltma benimde ilk doğumumdu sezeryan oldum ben çokta rahattım herhangi zorluk yaşamadım öncesi veya sonrasında zaten sen Dr görüştüğünde o sana söyleyecektir Rabbim hayırlısıyla sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inşaAllah canım 🐣😍

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle normal doğumdan şaşma canm doktorlar uygun görmedikçe sezeryan i tercih etme

Yıldız hande

Kayıtlı Üye
rank

Doğum için çok stres yapma kendine hakkında hep hayırlısını iste illaki öğrenmek istiyorum diyorsan normal doğum daha iyi tabiki ama çokta kendini strese sokup daraltma benimde ilk doğumumdu sezeryan oldum ben çokta rahattım herhangi zorluk yaşamadım öncesi veya sonrasında zaten sen Dr görüştüğünde o sana söyleyecektir Rabbim hayırlısıyla sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inşaAllah canım 🐣😍
Ya kizler benim eltim ameliyatla oldu her iki çocuğunda da şimdi çok zorluk cekiyo çok kötü bişey ben elimden geldiğince ameliyat olmaya çalışan umarım hepimizin doğumu bir nefeste biter ☺️☺️🤲

Almira

Kayıtlı Üye
rank
Amin cnm allahim herkesi sağlıkla kucana almaya nasip etsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya kizler benim eltim ameliyatla oldu her iki çocuğunda da şimdi çok zorluk cekiyo çok kötü bişey ben elimden geldiğince ameliyat olmaya çalışan umarım hepimizin doğumu bir nefeste biter ☺️☺️🤲
Amin cnm Allah yardımcımız olsun hepimizin

Aynı ben bende çok korkuyorum ilk dogumum olacak inşallah ama ben normal istiyorum çünkü daha çabuk toparlanirsin sezeryan daha zor 1 hafta iyileşme süresi var Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah 🙏🏻🤲🏻

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Hiç korkma canım herşey olacağına varıyor öylede böylede doğacak bu çocuk sonuçta 😅 Normal tabi en iyisi ama normal yapacam dersin sezaryan için bir sebep çıkabilir sezaryan olayım dersin normal doğurman için hiçbir sıkıntı yoktur umarım herşey gönlünce olur 😇🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar