Kızlar rüya tabirinden anlayan var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar rüya tabirinden anlayan var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,210 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar rüya tabirinden anlayan var mı?
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah güzel bir açıklama yapar kuzum seninde hakkın çünkü adam akıllı bir açıklama. Ne zaman sıkıntı olursa yaz kuzum dertler paylaştıkça azalır derler aynı mutluluk gibi oda 😘😍
Teşekkür ederim canım 🤗 Allah razı olsun 🙏🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet hemde nasıl . Ananemde kanser hastasıydı evlatları birbirine düşman oldu ananemlede konuşmadılar teyzem mahkeme açtı dayıma iftira fln diye dayımın hanımı hocaya hacıya gitti fln derken ananem üzüntüye dayanamayıp ocak 21 de vefat etti.😔 cenazsindede acımızı bile yaşatmadılar
Allah rahmet eylesin 🙏 aile içi böyle bir durum çok kötü ya cidden üzücü ☹️ Yazık günah

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Rüyamda tabiki eşimi gördüm kaç gündür kafamda olduğu için sanırım ve başkasıyla ilişkisi varmış ve bu kişiyle ben gayet görüşüyorum konuşuyorum sonra eşimle boşanıyoruz bu büyük ihtimalle bilinç altı rüyası ama sabah uyandım kalktım sonra tekrar yattım uyudum bu defa rüyamda akrep görüyorum halının altında ve annem onu öldürmeye çalışıyor ama çoğalıyor bir sürü yavrusu çıkıyor içinden bu baya korkuttu beni bu konuda bir Fikri olan var mı acaba?
Canım gogolde yazınca çıkıyor rüya nin tabiri

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Rüyamda tabiki eşimi gördüm kaç gündür kafamda olduğu için sanırım ve başkasıyla ilişkisi varmış ve bu kişiyle ben gayet görüşüyorum konuşuyorum sonra eşimle boşanıyoruz bu büyük ihtimalle bilinç altı rüyası ama sabah uyandım kalktım sonra tekrar yattım uyudum bu defa rüyamda akrep görüyorum halının altında ve annem onu öldürmeye çalışıyor ama çoğalıyor bir sürü yavrusu çıkıyor içinden bu baya korkuttu beni bu konuda bir Fikri olan var mı acaba?
Kötü rüya görünce anlatma ya suya anlat yada uyanır uyanmaz besmele cek sol omuzuna tükür su dediğimde çeşmeyi aç orda anlat rüyanda su ile birlikte akıp gitsin şimdi de kalk eşin ve ailen için bir yasin oku dua en önemli korunaktir Allah hepimizi kötülerin şerrinden korusun hamilesin rüya tabiri yapma yaptırma

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Canım gogolde yazınca çıkıyor rüya nin tabiri
Düşman yazıyor da benim düşmanım yok ki yani kimseyle bir işim olmaz gayet sakin yaşıyorum hayatımı bilmiyorum evden bile çıkan birisi değilim eşimle çıkarsak çıkarım yoksa arkadaşım bile yok fazla öyle gidip gelen birisi değilim ki hele bu korona sürecinde tamamen ev kuşu oldum yani bilmiyorum 🙄

Kötü rüya görünce anlatma ya suya anlat yada uyanır uyanmaz besmele cek sol omuzuna tükür su dediğimde çeşmeyi aç orda anlat rüyanda su ile birlikte akıp gitsin şimdi de kalk eşin ve ailen için bir yasin oku dua en önemli korunaktir Allah hepimizi kötülerin şerrinden korusun hamilesin rüya tabiri yapma yaptırma
Bunu bilmiyordum teşekkür ederim 🤗 amin Allah'ım hepimizin yardımcısı olsun inşallah 🙏

Bunu bilmiyordum teşekkür ederim 🤗 amin Allah'ım hepimizin yardımcısı olsun inşallah 🙏
Kuzum gebeliklerde aldatma gibi rüyalar çok görülüyor şahsen bende hiç görmezdim ama hamileliğimde 2-3 defa gördüm bilinç altı çok etkiliyor insanı hiç canını sıkma
Eşimde rahat durmuyor ki bu gebeliğim boyunca beni çıldırttı ondan guvensizlik başladı ondan sürekli kabus görüyorum ama ciddi ciddi artık kafaya takmicam Allah'a havale ettim durumu çünkü benim gücüm yetmiyor hem kendime hem minicik bebeğime zarar veriyorum sürekli üzülerek. Artık saldım gitti herkes kendi günahından sorumlu sonuçta ve bir ayet okudum yazıyor ki Allah sizin aklinizdakilerden bile haberdardır yani eşimin niyeti ne ise zaten Allah biliyor bende ona sığındım bundan sonrası benden çıktı çünkü cidden aşırı yoruldum sürekli başım ağrıyor kalkıp evi süpürmeye gücüm kalmıyor o derece düşürdü beni bu durum 😑 Bu arada teşekkür ederim destekleriniz için 🤗🤗🥰🥰

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Düşman yazıyor da benim düşmanım yok ki yani kimseyle bir işim olmaz gayet sakin yaşıyorum hayatımı bilmiyorum evden bile çıkan birisi değilim eşimle çıkarsak çıkarım yoksa arkadaşım bile yok fazla öyle gidip gelen birisi değilim ki hele bu korona sürecinde tamamen ev kuşu oldum yani bilmiyorum 🙄

Eşimde rahat durmuyor ki bu gebeliğim boyunca beni çıldırttı ondan guvensizlik başladı ondan sürekli kabus görüyorum ama ciddi ciddi artık kafaya takmicam Allah'a havale ettim durumu çünkü benim gücüm yetmiyor hem kendime hem minicik bebeğime zarar veriyorum sürekli üzülerek. Artık saldım gitti herkes kendi günahından sorumlu sonuçta ve bir ayet okudum yazıyor ki Allah sizin aklinizdakilerden bile haberdardır yani eşimin niyeti ne ise zaten Allah biliyor bende ona sığındım bundan sonrası benden çıktı çünkü cidden aşırı yoruldum sürekli başım ağrıyor kalkıp evi süpürmeye gücüm kalmıyor o derece düşürdü beni bu durum 😑 Bu arada teşekkür ederim destekleriniz için 🤗🤗🥰🥰
Aynısı zamanında bana da oldu kabuslar görüyordum Allah eşine akıl fikir versin bende defalarca eşimi başka başka kadınlarla gördüm rüyamda Allah affetsin o bizim aklımızda acaba yine yapıyor mu diye cikmamasindan seni o kadar iyi anlıyorum ki düşünmemeye çalış kendin ve bebeğin için

Teşekkür ederim canım 🤗🥰 valla buradaki bircok insan buna sende dahilsin bu konuda bana destek verdiniz çünkü insan biriyle paylaşıp onlardan fikir aldıkça daha çok rahatlıyor içinde tek yaşarken kurdukca kuruyor delirme noktasına geliyor 😑

Hmmm Rabbim oylelerinden korusun inşallah 🙏 insan kimseye de konduramaz ki böyle birşeyi Allah muhafaza 😟

Onunla konuşulmaz bilsen yüzyüze konuşmanın en zor olduğu insanlardan biridir sürekli bağırıp çağırır konuşacak güç bırakmaz insanda çok denedim başka mevzularda ama onunla konuşmak mümkün değil ben üstüne fazla gitmiyorum gitsem çok daha sacma yerlere giderdi olay o derece 😟 ben ona dedim ki benim için kapandı bu konu daha telefonunu elime bile almicam ama bu konuda varsa bir hatan seni Allah'a havale ediyorum bu saatten sonra onunla senin aranda herşey dedim çünkü çok yorgunum dedim 😑 kavga etmek istemiyorum bebeğime zarar vermek istemiyorum dedim o da bişey yazmadı bakalım eve gelince ne olacak ne diyecek 🙄
Allah şeytanlaşmş insanlardn korusun canım

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Akrep duwman demek canim belki o duşmandir eşinin numarasina yazib sizi ayrmaq isdeyen belki huc ewin saana ihatnet etmiyo

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Aynısı zamanında bana da oldu kabuslar görüyordum Allah eşine akıl fikir versin bende defalarca eşimi başka başka kadınlarla gördüm rüyamda Allah affetsin o bizim aklımızda acaba yine yapıyor mu diye cikmamasindan seni o kadar iyi anlıyorum ki düşünmemeye çalış kendin ve bebeğin için
Eşim geldi eve baya ısrarla Allah doğacak çocuğumun yüzünü görmeyi nasip etmesin ki asla sana yanlış birşey yapmıyorum dedi baya bu tarzda yeminler etti ama kafamdaki şüphe niye gitmiyor onu bilmiyorum 😣😣

Akrep duwman demek canim belki o duşmandir eşinin numarasina yazib sizi ayrmaq isdeyen belki huc ewin saana ihatnet etmiyo
Zaten akşam geldi eve baya yalvardı hakkima giriyorsun Allah doğacak bebeğimin yüzünü görmeyi işe gidip gelmeyi nasip etmesin ki sana yanlış yapmıyorum dedi 😟 ama kafamda hala şüphe var istemiyorum ama var

Zaten akşam geldi eve baya yalvardı hakkima giriyorsun Allah doğacak bebeğimin yüzünü görmeyi işe gidip gelmeyi nasip etmesin ki sana yanlış yapmıyorum dedi 😟 ama kafamda hala şüphe var istemiyorum ama var
Allah şeytanlaşmş insanlardn korusun canım
Amin canım amin 🙏🙏🥰 akşam geldi yeminler etti baya yapmadım sana böyle birşey dedi bilmiyorum baya baya yemin etti ki yemin etmeyi hiç sevmez

Tüm sayfalar yüklendi.