Sorum var KIZLAR SANCII ACIL

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan KIZLAR SANCII ACIL başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 621 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı KIZLAR SANCII ACIL
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şəfəq

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
kizlar 25 haftalik hamileyim sabah uyandım ağrım vardı adet sancısına Benzer lavaboya gittim afedersiniz ishal olmuşum sanki ama bu sancim hiç geçmiyor dinleniyorum da geçmiyor erken doğum olur mu sizce çok korkuyorum
Ağrın geçmiyormuş canım doktora görün mutlaka

Son düzenleme:

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
kizlar 25 haftalik hamileyim sabah uyandım ağrım vardı adet sancısına Benzer lavaboya gittim afedersiniz ishal olmuşum sanki ama bu sancim hiç geçmiyor dinleniyorum da geçmiyor erken doğum olur mu sizce çok korkuyorum
Geçmiş olsun canim geçmiyorsa tabiki hemen doktora git

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Ağrın geçiyormuş canım doktora görün mutlaka
Canim karnımın alt kısmında sanci var gidiyor geliyor adet sancisi gibi elim ayağım da çok soguk
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canim geçmiyorsa tabiki hemen doktora git
Saol canim yok geçmiyor uzaninca falan da geçmiyor bnde anlamadım birden bire noldu karnımın alt kısmında sanci

Son düzenleme:

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canim karnımın alt kısmında sanci var gidiyor geliyor adet sancisi gibi elim ayağım da çok soguk

Saol canim yok geçmiyor uzaninca falan da geçmiyor bnde anlamadım birden bire noldu karnımın alt kısmında sanci
Canım ya yanlış yazmışım ağrın geçmiyorsa demek istedim bence bi acile git ihmal etme

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

Canım korkma sakin ol git sen yani bir baksınlar için raht etsin normal sancı ve yalancı sancı dinlenince geçer ve belki başka bir şey vardır ishlden rahatsız oluyorsundr ya enfeksiyon vs belkide yoktur bir sey

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Canım korkma sakin ol git sen yani bir baksınlar için raht etsin normal sancı ve yalancı sancı dinlenince geçer ve belki başka bir şey vardır ishlden rahatsız oluyorsundr ya enfeksiyon vs belkide yoktur bir sey
Dediğin gibidir belki canim ama birden bire böyle oldu bide 25 haftaligim daha çok küçük bebek ondan korkuyorum adet sancisi gibi ağrım var birazdaha beklicem olmadı gidicem

Tüm sayfalar yüklendi.