Sorum var KIZLAR SANCII ACIL

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan KIZLAR SANCII ACIL başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 636 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı KIZLAR SANCII ACIL
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şəfəq

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Alttan muane etmezler dimi
Canım şöyle söyleyeyim Benim kanamam olduğunda her seferinde alttan muayene edildim doktordan doktora fark var bazı Doktorlar alttan bakmadan her şeyi anlıyorlar bazıları da vajinal ultrasyon yapmadan anlamıyorlar benim gittiğim iki Doktorum da birisi sürekli vajinal ultrason yapıyordu birisi vajinal ultrasona gerek duymuyordu hep göbekten bakıyordu

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Canım şöyle söyleyeyim Benim kanamam olduğunda her seferinde alttan muayene edildim doktordan doktora fark var bazı Doktorlar alttan bakmadan her şeyi anlıyorlar bazıları da vajinal ultrasyon yapmadan anlamıyorlar benim gittiğim iki Doktorum da birisi sürekli vajinal ultrason yapıyordu birisi vajinal ultrasona gerek duymuyordu hep göbekten bakıyordu
Canim kanamam falan yok ama sabahtan beri bu sancim durmadı bende anlamadım alttan muanedende cok korkuyorum acile gitcem olmadi

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Dediğin gibidir belki canim ama birden bire böyle oldu bide 25 haftaligim daha çok küçük bebek ondan korkuyorum adet sancisi gibi ağrım var birazdaha beklicem olmadı gidicem
Aynen kuzum korkma sakin ol canım alttan sanmam nst de vs sancı çıkarsa açılma var mı diye alttan bakılır kuzum korkma iyi düşün iyi olsun Allah bir avazda kurtarsn sağ salim kucağına alırsın inşallah 💕

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar