Sorum var Kızlar sancıyla uykudan uyandım 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar sancıyla uykudan uyandım 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,592 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sancıyla uykudan uyandım 🥺
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Halitcan

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Asskim nasılsın napiyorsun eskisi gibi girmiyorsun özlüyorum seni🥺🥺🥺😔
Ah ahh Kayra annemi ağlatıyor 😂😂nasıl giriö nasıl evi temizle et vs çok yoruluyorum gece olunca direk uyuyorum inanır mısın sabah kalkıyorum resmen 1.5 saatte anca kahvaltı hazırlıyorum sofrayı yine aynı geldiğim gpnden beri temzilik yapıyorum şimdi birde yeni ev alındı onun temizliği vs off odd daha bir süre çok az girerim sanırım ama çok yoruldum valla 🤦🏻‍♀️. Sen nasılsın kuzum

Hülya12

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ah ahh Kayra annemi ağlatıyor 😂😂nasıl giriö nasıl evi temizle et vs çok yoruluyorum gece olunca direk uyuyorum inanır mısın sabah kalkıyorum resmen 1.5 saatte anca kahvaltı hazırlıyorum sofrayı yine aynı geldiğim gpnden beri temzilik yapıyorum şimdi birde yeni ev alındı onun temizliği vs off odd daha bir süre çok az girerim sanırım ama çok yoruldum valla 🤦🏻‍♀️. Sen nasılsın kuzum
İyiyim bitanem şükür elhamdullilah seni merak etttim balım benim siz iyi olun yeter Ayşem benim sizi çok seviyorummmm🤲🤲🤲🌹💫🥰

Hülya12

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayyyyy acaba doğummu yapti Ayşem ya ayyy nasıl merak içindeyim🤭🤭🤭❣️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar