Kızlar sanırım suyum geldi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Kızlar sanırım suyum geldi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,809 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sanırım suyum geldi
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tuba küntaş
Kızlar 27 +1 haftalıgım. Tuvalete gitdim çişimi yapdım sonra kalkdım banyoya girdim benden biraz su geldi.yıkandım Sonra çıkdım tuvaletden . Az gitmişdim bana güç geldi gitdim büyük yapdım. Yaparken yine su geldi. . 10 dakka sonra biraz agrımaya basladım. Şimdi uzanıyorum ama bebeyim tam kasığımda haraket etmeye başladı şimdi az belim ağrımaya başladı sizce noluyor bana

Yeşim kuzey

Kayıtlı Üye
rank
Canim suyun değil bende aynı sikayetle dün acile.gittim benim erken doğum riskim var doktor suyun gelirse gel demişti kontrol etti su değil dedi yoğun enfeksiyon olduğu için su gibi gelir dedi bacaklara kadar inmeden korkma demişti

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Evet yüksek enfeksiyondan olabilir bu şekilde ama her ihtimale karşı sabahtan gidin doktora ne olur ne olmaz umarım bir sorun yoktur 🙏

Canim suyun değil bende aynı sikayetle dün acile.gittim benim erken doğum riskim var doktor suyun gelirse gel demişti kontrol etti su değil dedi yoğun enfeksiyon olduğu için su gibi gelir dedi bacaklara kadar inmeden korkma demişti
Ya benimki resmen bacaklarıma döküldü . Dışkımı yaparken de döküldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet yüksek enfeksiyondan olabilir bu şekilde ama her ihtimale karşı sabahtan gidin doktora ne olur ne olmaz umarım bir sorun yoktur 🙏
Allah razı olsun. Dojtora kaç zamandı diyorum götürmüyorlar beni en son 18 haftalıgımda gitmişdim😔

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Ya benimki resmen bacaklarıma döküldü . Dışkımı yaparken de döküldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah razı olsun. Dojtora kaç zamandı diyorum götürmüyorlar beni en son 18 haftalıgımda gitmişdim😔
Himm yakınlarda acil flan yok mu kendin gidebileceğin bir imkan yada? 112 arasan yardimci olurlar mı bilemedim. Ateşini kontrol et bebek kuruya kalırsa ateşin yükselebilir. Muayenesiz de nasıl anlayacağız bu durumu bilemedim açıkçası. Sen ne düşünüyorsun ?

Himm yakınlarda acil flan yok mu kendin gidebileceğin bir imkan yada? 112 arasan yardimci olurlar mı bilemedim. Ateşini kontrol et bebek kuruya kalırsa ateşin yükselebilir. Muayenesiz de nasıl anlayacağız bu durumu bilemedim açıkçası. Sen ne düşünüyorsun ?
Valla benim 3cü bebeyim ama ilk 2sinde böyle durumum olmamışdı. Şimdi çok dışkıya çıkıyorum . Ve biraz evvel duyum geldi tuvaletde ve şimdi bebek urmadan haraket ediyor. Az arıyorumda

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 27 +1 haftalıgım. Tuvalete gitdim çişimi yapdım sonra kalkdım banyoya girdim benden biraz su geldi.yıkandım Sonra çıkdım tuvaletden . Az gitmişdim bana güç geldi gitdim büyük yapdım. Yaparken yine su geldi. . 10 dakka sonra biraz agrımaya basladım. Şimdi uzanıyorum ama bebeyim tam kasığımda haraket etmeye başladı şimdi az belim ağrımaya başladı sizce noluyor bana
Canım sen bir doktora görün istersen.

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
C
Canm bnce doktora gitmelisin

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım kesinlikle doktora gitmelisin benimde banyoda suyum geldi ben kaçırdım sanmıştım sonra klozete oturdum yine su geldi ben bilmediğim için çok umursamadım kimseyede söylemedim 3. Gün sabah aşırı karın yanması ve ağrıyla doktora gittim çok kızdı suyum çok az kalmıştı doğuma aldı hemen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar