Sorum var Kızlar selam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde hülyaaa tarafından oluşturulan Kızlar selam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 179 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar selam
Konbuyu başlatan hülyaaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

hülyaaa

Kayıtlı Üye
rank
Selam kizlar umarım iyisinizdir 36haftalik hamileyim daha once 2 hamilelik geçirdim ve ikisinde de suyum geldi oyle gittim hastaneye dogum yaptım bunda da belimde ve kasiklarimda agrilar var acaba dogum baslamismidir sizce
Suyum geldigi icin sanci ile dogum nasil baslar bilmiyorum bi yardimci olur musunuz lutfen☺️

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Selam kizlar umarım iyisinizdir 36haftalik hamileyim daha once 2 hamilelik geçirdim ve ikisinde de suyum geldi oyle gittim hastaneye dogum yaptım bunda da belimde ve kasiklarimda agrilar var acaba dogum baslamismidir sizce
Suyum geldigi icin sanci ile dogum nasil baslar bilmiyorum bi yardimci olur musunuz lutfen☺️
Kuzu sancı yani iki sancı arasında dk.tut git gide azalırsa doğum başlar rahatsız isen pozisyon değiştirince geçiyorsa normal geçmiyorsa doktora gidersin belde ağrı olur büyük abdestin geliyor gibi olur canım

hülyaaa

Kayıtlı Üye
rank
Kuzu sancı yani iki sancı arasında dk.tut git gide azalırsa doğum başlar rahatsız isen pozisyon değiştirince geçiyorsa normal geçmiyorsa doktora gidersin belde ağrı olur büyük abdestin geliyor gibi olur can

Kuzu sancı yani iki sancı arasında dk.tut git gide azalırsa doğum başlar rahatsız isen pozisyon değiştirince geçiyorsa normal geçmiyorsa doktora gidersin belde ağrı olur büyük abdestin geliyor gibi olur canım
Tesekkur ederim canim bel agrisi devam ediyo ama kasiktaki agrilarim gecti sukur sabaha kadar gecmezse bi doktora giderim insallah 🥰

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Dinlenince pozisyon değiştirince ağrıların azalıp geçiyorsa hafta itibariyle yalancı sancı olabilir. Doğum sancısı belden başlayıp kasıklara doğru yayılan giderek şiddetlenen ağrıdır düzenli saat aralığında gelir 30-20-10-5-3 dk gibi

Tüm sayfalar yüklendi.