Kızlar sıcak duş aldım ama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Kızlar sıcak duş aldım ama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,188 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sıcak duş aldım ama
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Sıcak suyla duş aldım ama rahmim ve karnım adet olacakmışım gibi değilde çıkacakmış gibi agrıyor bişey olmaz dimi ya 5 haftaya giricez insallah yarın
hayırlı olsun canım sağlıkla tamamına ersin Sıcak almasan iyi olur canım benim ilk gebeligimde aynı hatayı yaptım çıktım midem ağrıyor diyorum agliyom ama nasıl bir mide ağrısı sonra biranda kanama oldu çok şükür birşey olmadı ama yapmasa n iyi olur

hayırlı olsun canım sağlıkla tamamına ersin Sıcak almasan iyi olur canım benim ilk gebeligimde aynı hatayı yaptım çıktım midem ağrıyor diyorum agliyom ama nasıl bir mide ağrısı sonra biranda kanama oldu çok şükür birşey olmadı ama yapmasa n iyi olur
İnsalkah olmaz ya ilki karnımda öldü ama ikinci hamileliğim

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 24. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık mısır büyüklüğünde.
Bu andan, bebeğinizin beklenen doğum tarihine kadar olan sürede bebeğinizin ayakları yaklaşık iki kat artarak 45 mm den 83 mm ye çıkacaktır. Bazı anneler doğum öncesi prova niteliğindeki Braxton Hicks kasılmaları (doğum öncesi kasılmaları) yaşayabilirler. Daha önce gebe kalmış kadınlarda daha erken başlar ve daha şiddetli olur. Gebelik sırasındaki baş dönmelerine karşı yan tarafınıza yatmanız size faydalı olacaktır.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 32 cm ağırlıgı 640 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Ilk randevumda doktorum.bana ilk önerisi spa sauna sıcak sudan uzak durmamı söyledi cnm sende çok sıcak su kulllanma , istirat et inşalla geçer

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Sıcak suyla duş aldım ama rahmim ve karnım adet olacakmışım gibi değilde çıkacakmış gibi agrıyor bişey olmaz dimi ya 5 haftaya giricez insallah yarın
Normal agrilar ama benim kanamam olmuştu düşük dedi o yuzden kendim bi süre korkudan banyo yapmadım saçım yaglaniyordu gaz oluyordu ama giremiyordum5 aylik oldum hâlâ az cok tehlike var yapiyorum ama gene korkarak alıyorum bence sende alma bi sure ne olur ne olmaz cnm

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Normal agrilar ama benim kanamam olmuştu düşük dedi o yuzden kendim bi süre korkudan banyo yapmadım saçım yaglaniyordu gaz oluyordu ama giremiyordum5 aylik oldum hâlâ az cok tehlike var yapiyorum ama gene korkarak alıyorum bence sende alma bi sure ne olur ne olmaz cnm
Canim duş almak zararli degilki aksine rahatlatır sadece ılık ve kısa süreliğine girip cikcacaksin ince belini ve karın bölgeni de hafif hafif köpükler sin bukadar

Dikkat et duşun uzun surmesin sureceksede ılık suyla yap korkma birsey olmaz insallah
İnsallah canım çok teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim sicak su ile dus almaman gerek
Bilmiyordum cok kasıklarım kasılıyor agrıyor cok gaz var rahatsız ediyordu bende biraz yumuşar karnım falan dedim ama suan iyiyim çok teşekkür ederim canım

Yerleşme olduğu için ağrıyordur canım kaşıklarım ağrılarım olmuştu uyumamıştım bende ☺️
Evet çok oluyor ya hele ki koku maf ediyor çoğu zaman

Tamam canım çok teşekkür ederim size Allah razı olsun

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 24. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık mısır büyüklüğünde.
Bu andan, bebeğinizin beklenen doğum tarihine kadar olan sürede bebeğinizin ayakları yaklaşık iki kat artarak 45 mm den 83 mm ye çıkacaktır. Bazı anneler doğum öncesi prova niteliğindeki Braxton Hicks kasılmaları (doğum öncesi kasılmaları) yaşayabilirler. Daha önce gebe kalmış kadınlarda daha erken başlar ve daha şiddetli olur. Gebelik sırasındaki baş dönmelerine karşı yan tarafınıza yatmanız size faydalı olacaktır.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 32 cm ağırlıgı 640 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar