Sorum var Kızlar sizce bebeğim hasta mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Kızlar sizce bebeğim hasta mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,145 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sizce bebeğim hasta mı
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kaçak 🤩
Bugün aşağı kaynanamlara indik bebeğim gazı olduğundan dolayı kendini sıkıyor sürekli ıhh ıhh yapıyor bide dün kaynanam bizdeydi bikaç kez bebeğimin kusma sına dek geldi o yüzden bugün sürekli bu çocuk hasta bu çocuk hasta diyip durdu yok şu çayı içirin bu çayı içirin doktora götürün şekerli su verin diyip durdu moralim sıfır sıfır oldu kendimi eve zor attım sinirlerim alt üst oldu ya hasta olsa bile Bi insana sürekli hasta hasta diyip canını sıkmaya ne gerek var Allah korusun. Sert çıkışmamak için kendimi zor tuttum eve geldik eime kızdım bidaha da kolay inmem aşağı
Kuzum bu konuda yanlız değilsin maalesef ki her ailede dengesiz insanlar var o bebek senin bebeğin onun için en iyisini sen bilirsin başkası bilemez her ne kadar kan bağı olsa bile.
Anne çocuk arasındaki bağ doğumdan sonra da devam ediyor doğumda göbek kordonu kesilince aranızdaki bağ da kesilmiyor. Tam tersi sen onu hissedebiliyorsun. Neye ihtiyacı olduğunu sen biliyorsun kendini strese sokma sana stres veren şeylerden uzak dur. Yeri geldiğinde konuşman gerekirse de çekinme kimse kimsenin anneliği ne laf söyleme hakkına sahip değil.

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
İnsanların yeni annelere aslinda " bebegin birseyi yok, ilk once sen sakin olmalisin, bebegini senden daha iyi kimse tanimaz, ne yapacagina sen karar ver" demeleri yerine, bebegini senden daha iyi taniyormus gibi davranmalarini anlamiyorum. Yeni annelerin zaten tedirginlikleri varken buna bir de yenilerini eklemeleri hic akil alir sey degil. Buyuklere saygili davranalim derken kendimize güvenimizi kaybetmemeliyiz, bu yuzden dur demesini bilmeliyiz. Sonucta bebegin bir sorunu varsa, ya da bilmedigimiz bir hareketi varsa biz de bebegimizin sagligi icin buyuklere danışırız. Bebek bu ya, ego savasi yapilacak birsey degil

Gülnihal 💞

Kayıtlı Üye
rank
Bugün aşağı kaynanamlara indik bebeğim gazı olduğundan dolayı kendini sıkıyor sürekli ıhh ıhh yapıyor bide dün kaynanam bizdeydi bikaç kez bebeğimin kusma sına dek geldi o yüzden bugün sürekli bu çocuk hasta bu çocuk hasta diyip durdu yok şu çayı içirin bu çayı içirin doktora götürün şekerli su verin diyip durdu moralim sıfır sıfır oldu kendimi eve zor attım sinirlerim alt üst oldu ya hasta olsa bile Bi insana sürekli hasta hasta diyip canını sıkmaya ne gerek var Allah korusun. Sert çıkışmamak için kendimi zor tuttum eve geldik eime kızdım bidaha da kolay inmem aşağı
Ay canim bosver kaynananin dediklerini benim kaynanamda hep uyle senin cocugu cok kusuyor ciyerleri sorun var diyodu hasta hastalikli diyodu cok suku bisey yok kizimin ama benim senin suyledigin gibi olmustu doktora gitik damla verdi kusmasida gayet normal bence

Gülnihal 💞

Kayıtlı Üye
rank

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızım doğduğu ilk günden beri kusuyor bebek sonuçta gazıda olur kusarda kaynanan nasıl bilmiyor anlamıyorum boşver sen takma kafana bebeğinin bacaklarına bisiklet hareketleri yaptır karnına masaj yap eğer kakasını yapamıyorsa kulak çubuğuna zeytin yağı sür poposuna koy hafif çevir hemen yapar rahatlar

Tüm sayfalar yüklendi.