Kızlar sızce cınsıyet ne dr tahmını kız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Sha tarafından oluşturulan Kızlar sızce cınsıyet ne dr tahmını kız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 728 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar sızce cınsıyet ne dr tahmını kız
Konbuyu başlatan Sha
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda mas

Sha

Kayıtlı Üye
rank
Dr tahmını kız dedı

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210726-152436.jpg
    Screenshot_20210726-152436.jpg
    210.4 KB · Görüntüleme: 149

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Sözde özel sözde acibadem ki ilk çocuğumda orda doğdu bu hamileliğimde 13+4 te kıza benziyor net değil dedi bu şekilde bacak arasını bile göstermedi hızlıca geçti anlam veremedik bakalım haftaya ne diyecek

Sha

Kayıtlı Üye
rank
Sözde özel sözde acibadem ki ilk çocuğumda orda doğdu bu hamileliğimde 13+4 te kıza benziyor net değil dedi bu şekilde bacak arasını bile göstermedi hızlıca geçti anlam veremedik bakalım haftaya ne diyecek
Hayırlısıyla saglıkla alın kucagınıza

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Deseydin bn sana para veriyorum detaylı bak diye ne için devlete gitmiyoruz özel daha ilgili olduğu için ama görüyorum ki özelde artk devlet gibi yapmaya başladı

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Deseydin bn sana para veriyorum detaylı bak diye ne için devlete gitmiyoruz özel daha ilgili olduğu için ama görüyorum ki özelde artk devlet gibi yapmaya başladı
Çok haklısın bebeğin bacağı açıktı ve bu haftadane olduğu belli oluyor ama dikkatli incelemesi gerekli hızlıca geçirdi biz bile bişey göremedik sonra böyle dedi amaç cinsiyet değil sonuçta hazırlık yapıyoruz insan meraklaniyor gostermese tamam da
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlısıyla saglıkla alın kucagınıza
Hep beraber nasip olsun aminnn

• Beğen
Tepkiler: Sha
Tüm sayfalar yüklendi.