Kızlar sizce hamileliğim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Sevgiii tarafından oluşturulan Kızlar sizce hamileliğim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,008 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar sizce hamileliğim
Konbuyu başlatan Sevgiii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Amine emine

Sevgiii

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben doktora gittiğimde 18.07 çıkmıştı beta değerim 1 hafta sonra doktora gittiğimde gebeliğim mevcuttu rahim duvarım kalinlasmisti inşaallah hayırlısı olur
İnşallah canim ben iki gün önce 24 cikti Çarşamba günü doktora gidicem bakalım teşekkür ederim

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Böyle deyince benimde kafam karışıyor ben 6 hafta 2 günlük gebe iken betahcg >10.000 di sonra 8 hafta 2 günlük iken acilde yine ölçüm yapıldı yine >10.000 çıktı şükür şuan 13 hafta 3 günlük ama sıkıntılı bir durum mu bu yani doktora söylemelimiyim
Beta hcg belirli bi zamana kadar yükselir sonrasında progestoron hormonu üretilmeye başlanınca lh hormonu düler. Hamilelik boyunca yükselmez o yüzden gayet normal yani 🥰

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün betama baktirdim 24 cikti bu ayın 16-17 gibi adet tarihim beta değerim normal mi ?
Benimde adetime üç gün varken test yaptım pozitif çıkınca kan vermeye gittim beta 46.6 çıkmıştı şimdi 4.ayin içindeyiz rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin🤲

Sevgiii

Kayıtlı Üye
rank
Benimde adetime üç gün varken test yaptım pozitif çıkınca kan vermeye gittim beta 46.6 çıkmıştı şimdi 4.ayin içindeyiz rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin🤲
Bende 4 gün varken yaptırdım 24 ciktj bakalım nasıl canim Allah razı olsun 🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Beta hcg belirli bi zamana kadar yükselir sonrasında progestoron hormonu üretilmeye başlanınca lh hormonu düler. Hamilelik boyunca yükselmez o yüzden gayet normal yani 🥰
Cevabın için teşekkür ederim ilk gebelik olunca insan tereddüt ediyor içimi rahatlattın🥰

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Canım 24 çıkmadan iki gün önce yaptırmıştım 4.17 çıkmıştı sonra 24 cikti şimdi Çarşamba gune randevu aldım kadın doğuma
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktorun bişey deniyorsa normaldir
Benim adete 4 gün kala 398 çıkmıştı iki gün sonra tekrar kan verdim 906 idi düzenli artış önemli cnm carşamba bi daha ver eğer artış düzenli ise korkma meleğin geliyordur 🤗

Sevgiii

Kayıtlı Üye
rank
Keseyi gördüğün zaman haber verirsin bizede😊
Veririm canim inşallah hayırlısıyla bir göreyim de 😊

Arkadasın 6.5cıktı şimdi 9haftalık
İnşallah bende görürüm canim o günleri doktora gitmeyince niyede tedirginim

İnşallah bende görürüm canim o günleri doktora gitmeyince yinede tedirginim
Benim adete 4 gün kala 398 çıkmıştı iki gün sonra tekrar kan verdim 906 idi düzenli artış önemli cnm carşamba bi daha ver eğer artış düzenli ise korkma meleğin geliyordur 🤗
Çarşamba günü kadın doğuma gidicem 3 gündür hiç baktirmadim ne kadar oldu bilmiyorum hakkımızda hayırlısı inşallah teşekkür ederim 😊

Çarşamba günü kadın doğuma gidicem 3 gündür hiç baktirmadim ne kadar oldu bilmiyorum hakkımızda hayırlısı inşallah teşekkür ederim 😊

Merhaba ben doktora gittiğimde 18.07 çıkmıştı beta değerim 1 hafta sonra doktora gittiğimde gebeliğim mevcuttu rahim duvarım kalinlasmisti inşaallah hayırlısı olur
İnşallah benimde köşede görülür doktora gittdigimde

Tüm sayfalar yüklendi.