Sorum var Kızlar sizce ne durum bir bakar msnız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 🔥ATEŞİM🔥 tarafından oluşturulan Kızlar sizce ne durum bir bakar msnız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 709 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sizce ne durum bir bakar msnız
Konbuyu başlatan 🔥ATEŞİM🔥
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🔥ATEŞİM🔥

erica

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle kuzum herşey çocuklarımız için gerçekten rabbim ayaklarına taş değdirmesin gerçekten onlar için bazen çoğu şeye katlanıyoruz
Ya o da iyiymiş o aralar evin hem temiz kalmıştir tabi eşin temiz kullanmış da🤣
Allah razı olsun kayinvalidemden altlı üstlü oturuyoruz eşime de baktı evimede rabbim basimdanxeksik etmesin

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Ayn canım ya şaşırdım kaldım düşündükçe de canımı daha çok sıkıyorum sonra agrım oluyor en iyisi hayırlısı dedim vallah ya cnn
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sagl cnn hepimizin 31+4 haftalık olduk şuan bende öyle yapmayı düşünüyorum cnm yoksa kafam karıştı vallah biri sorun yok gayet normal herşey dedi diğeri yatış yap çocuk aşagı basıyor 4 cm kalmış dogum yerine inmesine dedi vallah kafayı yiyeceğim cnn ya

Sagl cnn hepimizin 31+4 haftalık olduk şuan bende öyle yapmayı düşünüyorum cnm yoksa kafam karıştı vallah biri sorun yok gayet normal herşey dedi diğeri yatış yap çocuk aşagı basıyor 4 cm kalmış dogum yerine inmesine dedi vallah kafayı yiyeceğim cnn ya

31+4 olduk cnm şuan nasıl yapayım bilemedim progestan igne ve fitil kullan dedi doktor diğeri de gerek yok yaptı

31+4 olduk cnm şuan nasıl yapayım bilemedim progestan igne ve fitil kullan dedi doktor diğeri de gerek yok yaptı
İyi yaptın skma canını rabbim yardımcın olsun

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Canım hiç korkma ilaçla düzelir benim ilk kızımda 25haftalikken 1cm acilmam vardı progrstan alttan alıyordum serumlarla birlikte en az20 kilo ya yakın serum aldım şükür tam 37+0da doğum gerçekleşti tabi 37 ye kadar 3 cm acilmam vardı ev işi yapma kendini yorma ben 37 haftaya kadar yatarak bacaklarim havada geçirdim bı lavabo ve yemek ihtiyacı için kalkiyorsum
Ay öylemi vallah şuan içim daha rahatladı cnn bnm 4. Ya hemen açılır dogum olur diye tedirgindim bgun progestanın ignesini de vuruldum fitilini de almaya devam ediyorum İnş bizde de o kadar durur cnm bir problem çıkmadan bende ayaklarımı yukarı koyup yatıyorum genelde İnş faydası olur bize de cnn yaa😔

25 haftalık olunca doğuma kadar hastanede yattım 37 haftaliga kadar 20 kilo serum aldı hastanede işsizliğin gözünü seviyim takılan serumları hepsi hesapladım😂😅
Bende bayramdan sonra gidip yatacağım cnm o zmna kadar da ignelerle evde dikkat edeceğim artık hiç çıkmadan mı yattın cnn sen

25 haftalık olunca doğuma kadar hastanede yattım 37 haftaliga kadar 20 kilo serum aldı hastanede işsizliğin gözünü seviyim takılan serumları hepsi hesapladım😂😅
Bende bayramdan sonra gidip yatacağım cnm o zmna kadar da ignelerle evde dikkat edeceğim artık hiç çıkmadan mı yattın cnn sen
Yapcak bişey yoktu o anda bebeğim riskteydi onun için herşey yapardım hastaneye de katlanmak zorunda kaldım evime sadece 3 4 gün gelip gidiyordum evi otel gibi kullanıyordum😂❤️
Eve geldiğinde hiçbir sorun olmuyordu demi cnm

Yapcak bişey yoktu o anda bebeğim riskteydi onun için herşey yapardım hastaneye de katlanmak zorunda kaldım evime sadece 3 4 gün gelip gidiyordum evi otel gibi kullanıyordum😂❤️

İyi yaptın skma canını rabbim yardımcın olsun
Amin cnm İnş

Son düzenleme:

erica

Kayıtlı Üye
rank
Ay öylemi vallah şuan içim daha rahatladı cnn bnm 4. Ya hemen açılır dogum olur diye tedirgindim bgun progestanın ignesini de vuruldum fitilini de almaya devam ediyorum İnş bizde de o kadar durur cnm bir problem çıkmadan bende ayaklarımı yukarı koyup yatıyorum genelde İnş faydası olur bize de cnn yaa😔

Amin cnm İnş
Eve geldiğim de iş yapamiyordum yaptığım zaman tekrar ağrılarım başlardı ben doğuma kadar yattım bı eve gelişim 3 4 gün olurdu sonra tekrar giderdim ayakta bile duramazdim en kolayindan yemek yapicam ya 1 saat yada2 saat ayakta durdum diye Ağrıdan Kivranirdim sende iş yapma olabildiğince dinlen

Yani toplasan 10 gün evde anca kalmisimdir

Yani toplasan 10 gün evde anca kalmisimdirya önemli

Son düzenleme:

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Eve geldiğim de iş yapamiyordum yaptığım zaman tekrar ağrılarım başlardı ben doğuma kadar yattım bı eve gelişim 3 4 gün olurdu sonra tekrar giderdim ayakta bile duramazdim en kolayindan yemek yapicam ya 1 saat yada2 saat ayakta durdum diye Ağrıdan Kivranirdim sende iş yapma olabildiğince dinlen

Yani toplasan 10 gün evde anca kalmisimdirya önemli

Anladım cnm çok sagl yok bende bi iş yapmıyorum yerimden kalkmamaya çalışıyorum İnş benim bebiş de bekler o haftaya kadar sagol cnn

Tüm sayfalar yüklendi.