Sorum var Kızlar sizce ne durum bir bakar msnız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 🔥ATEŞİM🔥 tarafından oluşturulan Kızlar sizce ne durum bir bakar msnız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 709 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sizce ne durum bir bakar msnız
Konbuyu başlatan 🔥ATEŞİM🔥
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🔥ATEŞİM🔥

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kendi doktorum da baya korkuttu valla cnn ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İstiyorsAn yatış yapalım dedi yoksa igne kullan ayaklarını yukarı koy yat hiçbir sey yapma dedi hemi korkuttu hemi kendi baya sakindi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İstiyorsAn yatış yapalım dedi yoksa igne kullan ayaklarını yukarı koy yat hiçbir sey yapma dedi hemi korkuttu hemi kendi baya sakindi
Korkma cnm fazla hareket etme hep uzan dinlen sen

erica

Kayıtlı Üye
rank
Canım hiç korkma ilaçla düzelir benim ilk kızımda 25haftalikken 1cm acilmam vardı progrstan alttan alıyordum serumlarla birlikte en az20 kilo ya yakın serum aldım şükür tam 37+0da doğum gerçekleşti tabi 37 ye kadar 3 cm acilmam vardı ev işi yapma kendini yorma ben 37 haftaya kadar yatarak bacaklarim havada geçirdim bı lavabo ve yemek ihtiyacı için kalkiyorsum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım hiç korkma ilaçla düzelir benim ilk kızımda 25haftalikken 1cm acilmam vardı progrstan alttan alıyordum serumlarla birlikte en az20 kilo ya yakın serum aldım şükür tam 37+0da doğum gerçekleşti tabi 37 ye kadar 3 cm acilmam vardı ev işi yapma kendini yorma ben 37 haftaya kadar yatarak bacaklarim havada geçirdim bı lavabo ve yemek ihtiyacı için kalkiyorsum
Maşallah canım ya 20 kilo serum bir anda mi aldın

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
25 haftalık olunca doğuma kadar hastanede yattım 37 haftaliga kadar 20 kilo serum aldı hastanede işsizliğin gözünü seviyim takılan serumları hepsi hesapladım😂😅
Ayy nasıl nasıl 12 hafta boyunca hastanede kaldın canım ya zor olmadı mı yani ne bileyim insan sıkılır
Rabbim düşürmesin hastaneye gerçekten zor

erica

Kayıtlı Üye
rank
Ayy nasıl nasıl 12 hafta boyunca hastanede kaldın canım ya zor olmadı mı yani ne bileyim insan sıkılır
Rabbim düşürmesin hastaneye gerçekten zor
Yapcak bişey yoktu o anda bebeğim riskteydi onun için herşey yapardım hastaneye de katlanmak zorunda kaldım evime sadece 3 4 gün gelip gidiyordum evi otel gibi kullanıyordum😂❤️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Yapcak bişey yoktu o anda bebeğim riskteydi onun için herşey yapardım hastaneye de katlanmak zorunda kaldım evime sadece 3 4 gün gelip gidiyordum evi otel gibi kullanıyordum😂❤️
Aynen öyle kuzum herşey çocuklarımız için gerçekten rabbim ayaklarına taş değdirmesin gerçekten onlar için bazen çoğu şeye katlanıyoruz
Ya o da iyiymiş o aralar evin hem temiz kalmıştir tabi eşin temiz kullanmış da🤣

Tüm sayfalar yüklendi.