Sorum var Kızlar sizce su mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde MUHMER❤️ tarafından oluşturulan Kızlar sizce su mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,164 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sizce su mu
Konbuyu başlatan MUHMER❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Sağ Salim kucağına alırsın inşallah canım benim 🤗😉
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kizz sana yazdım ha günaydın nasılsın diyeeee 😂 arada beni gör 😂
Ayyy valla görmedim yaa bu bildirimlerde rakam yazıyor ya basıyorum renkli oluyor sonradan düz rengine dönüyor yeni mi diye bakıyorum sıradan eski bildirimler çıkıyor bazen anlamadım gitti 🫣 Günaydınnn 🌸 iyi olmaya çalışıyorum baktım kendiliğinden olduğu yok 😅 sen nasılsın 🥰

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Asko bende de aynısı oluyor ya hep öyle çoğunda alıntı yapanları göremiyorum bilr 😏😏 günaydın cnm benim bende aynı kizimla uğraşıyorum bir saat sonra oğlumu okuldan almaya gideceğim bir yandan iş bir yandan çocuk 😂😂Allah iyilik versin inşallah 💕
Ayyy valla görmedim yaa bu bildirimlerde rakam yazıyor ya basıyorum renkli oluyor sonradan düz rengine dönüyor yeni mi diye bakıyorum sıradan eski bildirimler çıkıyor bazen anlamadım gitti 🫣 Günaydınnn 🌸 iyi olmaya çalışıyorum baktım kendiliğinden olduğu yok 😅 sen nasılsın 🥰

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Asko bende de aynısı oluyor ya hep öyle çoğunda alıntı yapanları göremiyorum bilr 😏😏 günaydın cnm benim bende aynı kizimla uğraşıyorum bir saat sonra oğlumu okuldan almaya gideceğim bir yandan iş bir yandan çocuk 😂😂Allah iyilik versin inşallah 💕
Ay bu aralar resmen IQum düşmüş gibi hissediyorum uykusuzluktan Allah size sabır versin valla iki çocukla biri bile beni zorluyor fazla nane mollayım herhalde 😅🥹

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ay bu aralar resmen IQum düşmüş gibi hissediyorum uykusuzluktan Allah size sabır versin valla iki çocukla biri bile beni zorluyor fazla nane mollayım herhalde 😅🥹
Demi bnce de 😂😂 bnde vAlla haftaya dersler tam başlar bir de ya kizmda iki aya dîş çıkarmaya başlar oo isim zor sen şükret tek dhaa 😂😂

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Şimdi ayağa kalktığımda çok az bacağımdan su gibi bişey sızdı 3 doğumumda da hiç suyum gelmedi o yüzden bı fikrim yok akıntım da var akıntı böyle sızar mı akıntı mı su mu acaba
Şu olabilir canım sancilarij olursa zaman kaybetme benimde oğlumda olmuştu şeffaf sızıntı şeklinde idi tabi ben şu olduğu anlamistim oda ayrı mesele

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Demi bnce de 😂😂 bnde vAlla haftaya dersler tam başlar bir de ya kizmda iki aya dîş çıkarmaya başlar oo isim zor sen şükret tek dhaa 😂😂
Biz dün gittik doktora da daha gelesi yokmuş bizimkilerin 7 aylık oldu ama benim de korkulu rüyam bi anda da çıkarabilir dişi dedi 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.