Sorum var Kızlar sizce su mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde MUHMER❤️ tarafından oluşturulan Kızlar sizce su mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,164 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sizce su mu
Konbuyu başlatan MUHMER❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Aynen ya bence de hiç deme gerçekten işin ne olck aynı iş mi canım?
Bir kaç yerle konuşuyorum bakalım kabul ederlerse değiştirmeye niyetim var olmazsa mecbur devam 🥺 kpssden de 68 almışım hiç çalışmamıştım gözüm falan kamaşmıştı yarım saatte 120 soru çözdüm gene iyi almışım böyle bu kadar aldıysam çalışırsam baya alırım seneye bir daha deneyeceğim ülkü de az oyalancak duruma gelir hem inşallah tabi 😅

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bir kaç yerle konuşuyorum bakalım kabul ederlerse değiştirmeye niyetim var olmazsa mecbur devam 🥺 kpssden de 68 almışım hiç çalışmamıştım gözüm falan kamaşmıştı yarım saatte 120 soru çözdüm gene iyi almışım böyle bu kadar aldıysam çalışırsam baya alırım seneye bir daha deneyeceğim ülkü de az oyalancak duruma gelir hem inşallah tabi 😅
Maşallah bayağı iyi bnce çokça iyi oy evet demiştn kıyamam yaa bence de canım inşallah inşallah ve inşallah anneci olmz öyle olursa işin yaş 😂 ah buralar da atamalar çok iyi de deprem bölgesi ev yok bir şey yok sıkıntı yoksa alım cok

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
B
Maşallah bayağı iyi bnce çokça iyi oy evet demiştn kıyamam yaa bence de canım inşallah inşallah ve inşallah anneci olmz öyle olursa işin yaş 😂 ah buralar da atamalar çok iyi de deprem bölgesi ev yok bir şey yok sıkıntı yoksa alım cok
Ay oraları çok güzel de nakliyesi herhalde bi araba parası tutar bu benzin parasına, buradan satıp oradan al yok kirası osu busu astarı yüzünü geçer çok zor valla 😊

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
B

Ay oraları çok güzel de nakliyesi herhalde bi araba parası tutar bu benzin parasına, buradan satıp oradan al yok kirası osu busu astarı yüzünü geçer çok zor valla 😊
Aynen öyle canım bayağı uzaksın bu tarafa hemde artık geldiğine değmez konteyner de kalırsın oda verrlerse yoksa da satın alacaksın kız buradaki insanlar çok perişan evi hasarsız olanlar çok şanslı bu sıcakta çadırda kalanda çok gece buz gündüz cehennem gbi ya Allah herkesin yardımcısı olsun inşallah

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle canım bayağı uzaksın bu tarafa hemde artık geldiğine değmez konteyner de kalırsın oda verrlerse yoksa da satın alacaksın kız buradaki insanlar çok perişan evi hasarsız olanlar çok şanslı bu sıcakta çadırda kalanda çok gece buz gündüz cehennem gbi ya Allah herkesin yardımcısı olsun inşallah
Haberlerden takip ediyorum Allah yardımcınız olsun valla su yemek hala sıkıntı diyorlar özellikle Hatay çok kötü diye okumuştum.Çok yakın arkadaşım Erzincan Kemaliyeli yıllık izinde memleketine gitti sizin oralara da gitmişler bakmaya hiç bir değişiklik yok diyor

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Haberlerden takip ediyorum Allah yardımcınız olsun valla su yemek hala sıkıntı diyorlar özellikle Hatay çok kötü diye okumuştum.Çok yakın arkadaşım Erzincan Kemaliyeli yıllık izinde memleketine gitti sizin oralara da gitmişler bakmaya hiç bir değişiklik yok diyor

Geçen kaymakamin yanına gittim adamın birisi aylardr su yok şu ne yapacağız diyo kaymakamla görüşmedi bile yanındaki adama dedi oda ne yapalım yetişemiyoruz bilmem ne dedi adam sinirlendi üzüldü geri gitti konteyner de hala sıkıntı Hatay çok bitmiş mafolmus Malatya da belediye başkanı burada çok bir şey yok dediği için gündeme gelmedi 500 e yakın evden 8 i ancak sağlam inşaatlarda çok blmym ama onları tam bizim oturduğumz yerde Malatya depremden önceki gbi mi değişiklik yok demiş canım yoksa hani bir şey yapılmıyor ona mı ? Kız kısmı kısmı yerler de var misal Malatya da Yeşilyurt Çavuşoğlundayz her yer binaydi bizimki dahil 4 tane kalmış her yer bom boş teyfik Temelli halamlar var hiç sağlam kalmdi çarşı hele ay görsen oturur ağlarsın

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Hala enkazlar yer yer duruyor dedi sanki deprem yeni olmuş gibi karanlık yerler falan varmış çok durmamışlar zaten de Kemaliye çok yakınmış galiba genelde Erzincanlıyım demez pek Malatya’ya daha yakınız der

Tüm sayfalar yüklendi.