Kızlar sizce yeni dogum yapan anneleri süt korurmu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Kızlar sizce yeni dogum yapan anneleri süt korurmu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,068 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sizce yeni dogum yapan anneleri süt korurmu
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nevinnn

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben bugün gidip hap alacam hemen
Sibel bayılıyorum sana ya ben 3yil önce Atina ya gittim yanlız eşimin yanına kaynanam yılan eşime diyordu para verme hamile kalsın orada sana muhtaç kalsın bende bugün eşim den para aldım dedim canım akşama yemek yapicam hemen gidip doğum kontrol hapı aldım Yunanca bilmiyorum eczacıya işaret lerle yarı İngilizce anlattım adam nasıl gülüyor sanki uyuşturucu almışım gibi corabima sakladım alış veriş yapıp geldim eşim fişe baksada anlamaz Yunanca yazıyor ya öyle kurtuldum yoksa onunla mi ugrasicam al bence hayatım hiç kimseye deme ama bugün haftasonu pazartesi al

Sybm

Guest
rank
Sibel bayılıyorum sana ya ben 3yil önce Atina ya gittim yanlız eşimin yanına kaynanam yılan eşime diyordu para verme hamile kalsın orada sana muhtaç kalsın bende bugün eşim den para aldım dedim canım akşama yemek yapicam hemen gidip doğum kontrol hapı aldım Yunanca bilmiyorum eczacıya işaret lerle yarı İngilizce anlattım adam nasıl gülüyor sanki uyuşturucu almışım gibi corabima sakladım alış veriş yapıp geldim eşim fişe baksada anlamaz Yunanca yazıyor ya öyle kurtuldum yoksa onunla mi ugrasicam al bence hayatım hiç kimseye deme ama bugün haftasonu pazartesi al
Canımsın cnm aynen valla senden bisey rica edebilirmiyim carette kadın doğum kontrol hapını araştırabilirsin benim için sen benden daha tecrubelisin carette adı

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Helal olsun valla iyi yapmışsın da kayinvaliden de baya ilginç yani hamile kalsın sana muhtaç kalsın nasıl bir laf yaa cdden yılan 🐍🐍🐍

Tüm sayfalar yüklendi.