Sorum var Kızlar sizden bir ricam var 🙏🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar sizden bir ricam var 🙏🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 887 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sizden bir ricam var 🙏🙏
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Ben hergun dua ediyorum Allah'a bana bu mutluluğu vermişse isteyen herkese nasip etsin inşallah . Havva hanimda inşallah bir gun anne olur insa
Bugün hastanede adının Havva olduğunu öğrendiğim bir kadınla tanıştım ve bebeği olmuyormuş bu yüzden gelmiş hastaneye ki bahsederken bile gözlerinden damlalar süzüldü acayip üzüldüm yani tarifsiz üzüldüm ona. Sonra polikistik over tanısı konduğunu söyledi. Burada ya gebeyiz ya yeni doğum yapan lohusalar yada anneleriz hepimiz dua etsek Rabbim bebeği olmayan ama bunu çok isteyen tüm kadınlara evlat nasip eylesin diye olur mu? Çünkü kadın odadan çıktı baya ağlaya ağlaya gitti çok üzüldüm görseniz hepiniz üzülürdünüz eminim 😔😔😣😣 Rabbim evladı olmayan ve olmasını isteyen bütün kadınlara anneliği nasip eylesin inşallah 🙏🙏🙏

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım amin inşallah aynı bende içim acıdı üzüldüm düşününce gözlerim doluyor baya içime işledi 🥺🥺😣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım inşallah 🙏🥰 annelik çok ayrı bir duygu her kadının bunu yaşamaya hakkı olmalı olur inşallah 🤲

Amin canım inşallah 🙏🥰 annelik çok ayrı bir duygu her kadının bunu yaşamaya hakkı olmalı olur inşallah 🤲

Amin inşallah biz gebe halimizle lohusa halimizle dua ediyoruz ya Rabbimden illaki karşılık bulur bu dualar ben inanıyorum 🤲🤗

Amin inşallah biz gebe halimizle lohusa halimizle dua ediyoruz ya Rabbimden illaki karşılık bulur bu dualar ben inanıyorum 🤲🤗

Amin canım inşallah cidden o kadın ve onun gibi olan kadınların bu duyguyu yaşamasını öyle çok isterdim ki çünkü kadının çektiği acı gözlerinden okunuyordu baya kendimi kötü hissettim onun yanında sandım ki o da hamile çünkü olduğumuz yer gebe polikliniğiydi dedim kaç haftalık gebesin demez olaydım 🤦🤦🥺🥺 Dediki ben tedavi için geldim bebeğim olmuyor dedi off o an dedim keşke hiç sormasaydım kadının yarasina tuz bastım çok kötü hissettim kendimi o an
Kuzum o anı bende yaşadım doktor kontorolinde bir arkadaş oturdu yanıma bende bilmeyerkden öyle sordum dedi ben tedavi için geliyorum 13yıldır çocuğun olmuyor cok kötü oldum biran vicdan azabı çekdim o soruyu sorduğum için inşaallah Rabbim isdeyen her kese bu duyguyu nasib eder 🤲🙏 benim çok yakın arkadaşımında 4yıldır çocuğu olmuyor ne yapıyolar her tedave gidiyolar ama Rabbimin bir bildiyi var ki nasib etmiyor inşaallah hayırlısıyla vaktinde nasib eder Rabbim 🤲🙏

cansuayaz

Kayıtlı Üye
rank
Bugün hastanede adının Havva olduğunu öğrendiğim bir kadınla tanıştım ve bebeği olmuyormuş bu yüzden gelmiş hastaneye ki bahsederken bile gözlerinden damlalar süzüldü acayip üzüldüm yani tarifsiz üzüldüm ona. Sonra polikistik over tanısı konduğunu söyledi. Burada ya gebeyiz ya yeni doğum yapan lohusalar yada anneleriz hepimiz dua etsek Rabbim bebeği olmayan ama bunu çok isteyen tüm kadınlara evlat nasip eylesin diye olur mu? Çünkü kadın odadan çıktı baya ağlaya ağlaya gitti çok üzüldüm görseniz hepiniz üzülürdünüz eminim 😔😔😣😣 Rabbim evladı olmayan ve olmasını isteyen bütün kadınlara anneliği nasip eylesin inşallah 🙏🙏🙏
amin kuzum rabbim kimseyi evlatla imtihan etmesin istiyen herkesin kucağını doldursun inşallah 🤲🤲🤲🤲

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar