Kızlar size bir sorum var benim için önemli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3Oğul1Anne tarafından oluşturulan Kızlar size bir sorum var benim için önemli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,067 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar size bir sorum var benim için önemli
Konbuyu başlatan 3Oğul1Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3Oğul1Anne

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Bu ev işi sinirlerimi bozdu iyice 😣 baya agresifim sürekli bağırmak istiyorum 😕 bir sürü ev baktım bir türlü içime sinmiyor. Nasıl şanssızım ya her gebelikte ev taşıyorum zaten yardım eden kimsem yok uğraşıp duruyorum herşeyle 😑 bakalım öyle bir ev bulmam lazım ki çocukların okuldan uzak olmaması lazım çünkü okuldan ayrılmak istemiyorlar yani al başına dert 🤦🤦
Allah yardımcın olsun kuzum bende ev bakıyorum ya taşınacam bu evden iyice tiksindim alttakilerden dolayı eşim şimdi tutturmuş arkadaşı yarım saatlik mesafede olan Bi köyde site yapmış sosyal aktivite alanları falanda var ama tek katlı villalarmış 10 tane varmış sitede istemiyorum ben köyde ne yapacam diyorum alanlarda haftasonu kaçmak için alıyor ben yaz kış ne yapayım orada diyorum ama altında araba var bilmem ne deyip duruyor bende bulurum inşaAllah oraya taşınmak istemiyorum dubleks evde çok sinir bozucu tek kat istiyorum 😒

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ısıtmak zor olur denizin soğuğu çok oluyor çünkü özellikle karadenizin bende karadenizdeyim. Doğalgaza da bayağı zam geldi zaten işinizi hiç şansa bırakmayın bence bulmuşken iyisini bulun tekrar taşımak zorunda kalmayın taşınmak çok zor çünkü
Evet cephesi güney olan bir ev bulmam lazım deniz manzarası umrumda değil çünkü deniz sürekli karşımda bir süre sonra insan bakmıyor yani etkileyici gelmiyor ki. Öyle bir ev bulmam lazım ki her yönden mutlu etmeli. Ara kat olmalı çünkü cidden dediğin gibi doğalgaz aşırı pahalandi faturalar el yakıyor bakalım hakkımızda hayırlısı evi bakıyoruz bir şekilde bir yer bulmamız lazım 🤷
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah yardımcın olsun kuzum bende ev bakıyorum ya taşınacam bu evden iyice tiksindim alttakilerden dolayı eşim şimdi tutturmuş arkadaşı yarım saatlik mesafede olan Bi köyde site yapmış sosyal aktivite alanları falanda var ama tek katlı villalarmış 10 tane varmış sitede istemiyorum ben köyde ne yapacam diyorum alanlarda haftasonu kaçmak için alıyor ben yaz kış ne yapayım orada diyorum ama altında araba var bilmem ne deyip duruyor bende bulurum inşaAllah oraya taşınmak istemiyorum dubleks evde çok sinir bozucu tek kat istiyorum 😒
Tabi dubleks ev her yönden zor ya bende istemiyorum ama ıssız yere de taşınma bence ya he kafa dinlemek için harika ama bir süre sonra yalnızlık uzaklık sıkar insanı. Normal bir daire yetiyor bir çekirdek aileye inşallah sende güzel içine sinen bir ev bulursun 🙏🙏🥰🥰

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Evet cephesi güney olan bir ev bulmam lazım deniz manzarası umrumda değil çünkü deniz sürekli karşımda bir süre sonra insan bakmıyor yani etkileyici gelmiyor ki. Öyle bir ev bulmam lazım ki her yönden mutlu etmeli. Ara kat olmalı çünkü cidden dediğin gibi doğalgaz aşırı pahalandi faturalar el yakıyor bakalım hakkımızda hayırlısı evi bakıyoruz bir şekilde bir yer bulmamız lazım 🤷

Tabi dubleks ev her yönden zor ya bende istemiyorum ama ıssız yere de taşınma bence ya he kafa dinlemek için harika ama bir süre sonra yalnızlık uzaklık sıkar insanı. Normal bir daire yetiyor bir çekirdek aileye inşallah sende güzel içine sinen bir ev bulursun 🙏🙏🥰🥰
Allah yardımcınız olsun kuzum 🙏🏻🌹

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank

Aynen öyle eşim bazen şehir dışında falan oluyor bu şekilde korkuyorum üst komşumun eşi askeri personel nöbete falan denk gelince o geliyor yanıma geç saate kadar sağolsun ama köyde tek başıma kafayı yerim korkudan diyorum Alparslan var ne olacak diyor dangalak ona göre hava hoş 😡

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcınız olsun kuzum 🙏🏻🌹
Amin canım Allah razı olsun 🙏🥰🥰🤗🤗

Aynen öyle eşim bazen şehir dışında falan oluyor bu şekilde korkuyorum üst komşumun eşi askeri personel nöbete falan denk gelince o geliyor yanıma geç saate kadar sağolsun ama köyde tek başıma kafayı yerim korkudan diyorum Alparslan var ne olacak diyor dangalak ona göre hava hoş 😡
Tabi tek olmaz hele ıssız bir yerde köylerde olmaz 😕

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biliyorsunuz lanet ev sahibi çıkın dedi ev arıyoruz paldır küldür bir şekilde ve eşim bir daire attı bana denize karşı yüksek yerde denizi görüyor 5+1 ve dubleks yani çatı katı da biz ev kuzeye bakıyor sizce soğuk olmaz mı yani zor isinmaz mı? Doğalgaz faturaları malum patladı ki 2+1 daireye baya fatura geliyordu bu 5+1 ve ara kat değil kuzeye denize bakıyor hemde Karadeniz'e tamamen dondurucu soğuk 🥶 Çatı katında oturan var mı ısınma sorun olur mu sizce
Kuzum çatı katı ise eşin pimapenlere baksın pimapenlerin ömrü oluyor bakımı yapılmış mi yalıtımı var mı kombi kombi eski kombiyse petekler temizlemediyse bu soylediklerim yoksa yaksa da ısınmaz birde çatı çatı damlatiyor mu bakimi ne zaman yapılmış çatı yazın süper oluyor ama kışın para varsa guzel

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım Allah razı olsun 🙏🥰🥰🤗🤗

Tabi tek olmaz hele ıssız bir yerde köylerde olmaz 😕
Aynen bakalım hayırlısı hakkımızda evlerde uçmuş zaten alınacak gibi değil beğenmediğim evler bir milyon ya şaka gibi vallahi insanlar çok fırsatçı olmuş yazık günah

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum çatı katı ise eşin pimapenlere baksın pimapenlerin ömrü oluyor bakımı yapılmış mi yalıtımı var mı kombi kombi eski kombiyse petekler temizlemediyse bu soylediklerim yoksa yaksa da ısınmaz birde çatı çatı damlatiyor mu bakimi ne zaman yapılmış çatı yazın süper oluyor ama kışın para varsa guzel
Bide kuzeye bakıyor ev denize dönük ki bu da aşırı soğuk demek ısınmaz eski bir bina yani tutulacak bir ev değil zaten 5+1lik eşyam yok benim anca 3+1 evi donatabilirim fazlası da bana fazla bilmiyorum ev aramak zor hele bu zamanda 😕🤦

Aynen bakalım hayırlısı hakkımızda evlerde uçmuş zaten alınacak gibi değil beğenmediğim evler bir milyon ya şaka gibi vallahi insanlar çok fırsatçı olmuş yazık günah
Kesinlikle ya insanlara nereden vuracaklarini şaşırmış durumdalar herşey uçmuş evler beş para etmez dediğin ev dünya para olmuş zaten satın almaya kalksan imkansıza yakın 😕🤷🤷

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Bide kuzeye bakıyor ev denize dönük ki bu da aşırı soğuk demek ısınmaz eski bir bina yani tutulacak bir ev değil zaten 5+1lik eşyam yok benim anca 3+1 evi donatabilirim fazlası da bana fazla bilmiyorum ev aramak zor hele bu zamanda 😕🤦
Herkes çıkarcı olmuş kimse kimseye acımıyor geçen gün ev kiralarina baktım ev dökülüyor tuvalet banyo uçuyor 4 duvarı var 2500 lira kirası var

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Herkes çıkarcı olmuş kimse kimseye acımıyor geçen gün ev kiralarina baktım ev dökülüyor tuvalet banyo uçuyor 4 duvarı var 2500 lira kirası var
Valla öyle ya hersy para ama insanlık kaybolmuş cidden bu ev bu paraya nasıl olur diyosun ama oluyor zemin kat duvarları hep rutubet adam bi dünya ücret yazmış 🤦🤦Allah'ım hepimizi ev sahibi yapsın inşaallah kiracılık çok zor 😣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar