Sorum var Kizlar size bisey danismak istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kizlar size bisey danismak istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,286 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar size bisey danismak istiyorum
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Naziko

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Afedersin düğün bitince de ağzına s.çversin🙈🙊🥰🤩
Aslında çok şey yapılır da bizde kızların kanadi kırıktır derler kondu mu uçamiyor birçok kadın Allah bu kardeşimizin yardımcısi olsun zor ya kimbilir kaç kadın bu psikolojiyle yaşıyor maddi gücü ve gidecek başka yeri olmadığı için 😔

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Aslında çok şey yapılır da bizde kızların kanadi kırıktır derler kondu mu uçamiyor birçok kadın Allah bu kardeşimizin yardımcısi olsun zor ya kimbilir kaç kadın bu psikolojiyle yaşıyor maddi gücü ve gidecek başka yeri olmadığı için 😔
Aynen öyle canım ama erkeklerin geneli böyle canım öyle bı doyumsuz nefisleri var ki 🥴Allah yardımcısi olsun inşallah ben olsam bende çok üzülürdüm ne diyeyim ki

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
O var bir de boşandın mı direk sana 2. Sınıf insan muamelesi yapıyorlar sanki kolay kadın gibi düşünüyorlar ama erkeğe bir şey olmuyor

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar önemsiz bir konu olucak ama danışmak istedim size oturup düşünüyorum dünden beri benmi haksızım diye eşimle amcasının kızının kına ve düğünü vardı gittik kına da bir kiz surekli eşime eşimde arada ona bakiyodu gözlerimle şahit oldum çok sinir oldum sonrasında eve geldiğimiz de kına dönüşü ben ona seni böyle bir şekilde gördüm diyince işte o kız zaten öyle böyle şöyle diyip durdu ben bakmadım o bakiyodu dedi işte kızın nerede calisiyor iş yerine kadar biliyor soy ismini bile birde haklıymış gibi üste çıkıyor işte bugün düğüne gittik düğünde de hiç kalkıp oynayamadım iki güzel kelime söylemedi hiç bana hep beni yerden yere vurdu sözleriyle benimle de muhatap olma diyor bana sizce bu durumda kim haklı kafayı yicem sonunda
Ooo walla sonumuzu artık eşim düşünürdü öldürürüm ha beni aldattı ha mezara girdi beni aldatacagina bı kıza uzun uzun bakacagina girsin iki metre mezara daha iyi

Tüm sayfalar yüklendi.