Sorum var Kızlar sizlere bişey danışmak istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kızlar sizlere bişey danışmak istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 612 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sizlere bişey danışmak istiyorum
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Canım bişey daha dicem kaç gündür tarihi geçmiş şuruplar demir ilacım vardı tarihi gecmisti bilerek içtim dedim belki zehirlenirim hastaneye düşerim o zaman kıymetim bilinir kafayı yicem ne yapacağımı bile bilmiyorum artık kendimde değilim doğru dusunemiyorum çocuklarıma dogru dürüst bakamıyorum kendime bakamiyorum bilmiyorum psikolojim iyi değil
Sağlığında değerini bilmeyen hasta olunca yada ölünce hiç bilmez kimse için değmiyor yaşadıkların çok zor ağır ama herşeyin bir çözümü var karart gözünü git babanın evine doktor neleri yasaklıyor ne stres altında yaşayanlar oluyor herşey Allah'tan bu dünyaya ezilmeye gelmedin ablam 15 yaşında cahildi evlendiği zaman kaynanası yapmadığı işkenceyi birakmamis cocukmus sonra aklı başına gelince saldırmış kadına kaçtı geldi annemin yanına eşinde geldi smdi çok mutlular susmak olmaz kendine zarar vermek olmaz

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 5 yıllık evliyiz eşimle kaçarak evlendik o zaman 18 yaşına yeni basmistim yani çocukluk aklımı desem ergenlikmi desem seviyordum ama bir yandan annemle evde hiç anlasamiyorduk bende kacmaya karar verdim velhasıl konu şu canım annem eşimi istemiyordu tabi her anne istemez küçük yaşta kızının evlenmesini kaçtıktan sonra barıştık ailemle işte sorun şu kızlar annemlerle aramda 10 dakikalık bir mesafe var arabayla gidince ayda bir veya iki ayda bir gidiyorum annemlere eşim ve annesi yüzünden gittiğim zaman ise üç gün fln kalıp dönüyorum eşim çalışıyor sabah 6 da uyandırıp ise gönderiyorum ben uyandırmasam uyanmaz 1.5 aydır ise ailemi görmüyorum bebgim biraz hasta diye eşim seni annene bırakayım annenle beraber goturun hastaneye dedi bir gün tek kalıp dön eve dedi annem de hastaneye gitsek gelsek zaten bir gunumuz hastaneyle gecicek o günde kal diğer günü git diyor eşim de o zaman hiç birakmam seni diyor oraya sen beni işe kaldiriyosn annem de diyor bir gün de kendisi kalksın nolmus diyor arada kaldım eşimden bilmiyorum kızlar bir korku var içimde tartisnca hemen boynumun altı göğüs tarafım kızarıyor böyle nokta nokta oluyor kalbim hızlı atıyor bilmiyorum annemin dediğini yapsam yoksa kocam ne derse onumu dinlesem bilemedim kafayı yicem
Kuzum rabbim yardımcın olsun senin

Tüm sayfalar yüklendi.