Sorum var Kizlar slm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cansu😘😘😘😘😘 tarafından oluşturulan Kizlar slm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 510 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar slm
Konbuyu başlatan Cansu😘😘😘😘😘
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cansu😘😘😘😘😘

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kizlar 3 sezeryan la dogumum var 1.5 yaşında bebisim var ve tekrar hamileyim doğumda rahmini yaktik hamile kalirsan yanik yerler yirtila bilir dediler di daha doktora gittmedim ben durumumdaolan varmi
canim yirtilacagni sanmiyorum ablamda sezeryanda arda 3 tane dogurdu

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 3 sezeryan la dogumum var 1.5 yaşında bebisim var ve tekrar hamileyim doğumda rahmini yaktik hamile kalirsan yanik yerler yirtila bilir dediler di daha doktora gittmedim ben durumumdaolan varmi
Canım bütün kadın doğumcular aynı şeyi söyler sezeryan doğum yapanlarda bu bir risktir ama seni değil doktoru ilgilendirir. Yani takip ettiğim doktorların hepsi peş peşe hamile kalanlara 2 sene aranız olsun diyor srnin bebiş 1. 5 yaşındaymış zaten doğum olana kadar scar doku zaten toparlar kendini

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Yırtılma olmaz ama karın büyüdükçe dikişlerinde gerilme olur azıcık ağrı yapar canım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar