Kızlar sohbet edelim gelin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar sohbet edelim gelin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,680 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar sohbet edelim gelin
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canımın içi teşekkür ederim 💕 nasılsın kuzum Kayra nasıl ne var ne yok annecigin nasıl oldu ?
Rica ederim prenses. Kayra şükür iyi kuzum 2 gün önce anneme geldim şimdi de orduya gideceğiz otobüs bekliyoruz. Sen nasılsın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canimmm❤❤geldim şokun etkisin den pek kalkamadan geldim sen nasilsin neler yapiyorusun
Konuyu kapat kapat hiç açmadım var say 🤫😂😂. Bende iyiym canım otobüs bekliyoruz orduya yolculuk var da

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim prenses. Kayra şükür iyi kuzum 2 gün önce anneme geldim şimdi de orduya gideceğiz otobüs bekliyoruz. Sen nasılsın

Konuyu kapat kapat hiç açmadım var say 🤫😂😂. Bende iyiym canım otobüs bekliyoruz orduya yolculuk var da
Ay uzun yola çıkmayı çok severdim ben nasıl özledim kulaklık takıp etrafa baka baka gitmeyi şimdi beebekle tam bir eziyet 😅

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ay uzun yola çıkmayı çok severdim ben nasıl özledim kulaklık takıp etrafa baka baka gitmeyi şimdi beebekle tam bir eziyet 😅
Ahaha katılıyorum müzik dinlesem kayrayı duymam diye korkuyorsum tek iken ama bıgın annem de var emzirip emzirip vereceğim kucağına 😅😅😂

An itibariyla eltimle dedikodu yapiyoruz
Ne konuşuyorsunuz kız 😂😂 eltilwr fena fena senden alır diğer kişeu söyler

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Ahaha katılıyorum müzik dinlesem kayrayı duymam diye korkuyorsum tek iken ama bıgın annem de var emzirip emzirip vereceğim kucağına 😅😅😂

Konu kaynana görümce ay söylesin çokta tın 🤣

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Ayy benim kız bumerang gibi tam birine veriyorum bi bakıyorum yine bana dönmüş 😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar