Kızlar sohbet edelim gelin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar sohbet edelim gelin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,640 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar sohbet edelim gelin
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Beni de al bende istiypeum bende bende 😂😂. Otobüs bekliyorken eşime yazdığım yazı kayranın müziği “otobüs gelir düt düt düt ben binerm düt düt düt hadi gidelim düy düt düt “ diye adam iyi misin sen yazmış nasıl bir kafa ile yazdım hala bilmiyorum 😂😂

Kız bende akşam oyuncakları toplayıp sepete koyuyorum arkamı bir dönüyorum oyuncakların hepsi yerde çıldırıyorum bari 1 dakika toplu kalsaydı diye 🤦🏻‍♀️😂😂
Ah ahh benim ne kanapem kaldı ne kanepenin yastıkları bacılar eskiyamidir nedir oyuncaklardan gecdim kanepelerde oturamiyoruz yasdiklar oturuyo resmen yoksa cikiyo tepesine ordan aşağıya atlamya calsiyo atliyoda orta sehpaya cikiyo ordan oraya nasıl bı enerjileri bunların ben cozmedim yada benim yusufmu böyle benim akşama doğru pilik bitiyo artık o tam gaz devamke😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ahahahaa 2 misli al bari 😂😂
Öyle yapacam zaten bugünün fiyatı yarına aynı olmuyor 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah ahh benim ne kanapem kaldı ne kanepenin yastıkları bacılar eskiyamidir nedir oyuncaklardan gecdim kanepelerde oturamiyoruz yasdiklar oturuyo resmen yoksa cikiyo tepesine ordan aşağıya atlamya calsiyo atliyoda orta sehpaya cikiyo ordan oraya nasıl bı enerjileri bunların ben cozmedim yada benim yusufmu böyle benim akşama doğru pilik bitiyo artık o tam gaz devamke😂😂
Yok yok senin çocuk yalnız değil bizim başımızda da var öyle canavar çocuk 5 saniye sabit durmuyor özellikle denedim saydım 😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Öyle yapacam zaten bugünün fiyatı yarına aynı olmuyor 😂

Yok yok senin çocuk yalnız değil bizim başımızda da var öyle canavar çocuk 5 saniye sabit durmuyor özellikle denedim saydım 😂😂
hahahaha yazık yuşa ya 😂😂

Daha çok uyuyan taraf oldu 😂😂
Maşallah ya kuzum iyi yapmışsın, fındık topladımı peki yoksa daha çok yiyen taraf mi oldu 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar