Kızlar sohbet edelim mi? 😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Kızlar sohbet edelim mi? 😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,424 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlar sohbet edelim mi? 😊
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Suden.az

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar artık birbirimizi tanıyor gibiyiz telefonumda ki arkadaşım oldunuz. Maksat muhabet olsun kaç yıllık evlisiniz ne işle meşgulsunuz benim gibi bebişi yüzünden çalışamayanlar işe dönmek istiyor musunuz.
Ben 3 yıllık evliyim veteriner hekimim bebitom 8 aylık teyzeleri ellerinizden öper 🥰

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
5 yıllık evliyim canım 2 cocuk annesiyım biri kız biri erkek 4 yas ve 4 aylık ev hanımıyım bende canım 😄🥰🤗

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
6 yıllık evliyim oğlum 5 yaşında diş kliniğinde çalışıyorum rutine devam işte nerelerdeydin bu arada 😅

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar artık birbirimizi tanıyor gibiyiz telefonumda ki arkadaşım oldunuz. Maksat muhabet olsun kaç yıllık evlisiniz ne işle meşgulsunuz benim gibi bebişi yüzünden çalışamayanlar işe dönmek istiyor musunuz.
Ben 3 yıllık evliyim veteriner hekimim bebitom 8 aylık teyzeleri ellerinizden öper 🥰
Hoşgeldin 2 gözümün çiçegi 6 yıllık evliyim 6 yaşında oluşum var biri karnimda şuan beni tekmeliyor gece uykusuzum

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
6 yıllık evliyim oğlum 5 yaşında diş kliniğinde çalışıyorum rutine devam işte nerelerdeydin bu arada 😅
Cenazemiz vardı kuzum birde benim oğlan yürümeye başladı o ladar çok deneme yapıyorki sürekli yerde onun peşine koşmaktan giremedim hiç

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Cenazemiz vardı kuzum birde benim oğlan yürümeye başladı o ladar çok deneme yapıyorki sürekli yerde onun peşine koşmaktan giremedim hiç
Başınız sağ olsun canım 🤲bende bakıyordum arada hiç görünmüyorsun bir arkadaş dedi bebesi durmuyor heralde o yüzden fırsatı olmamıştır

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Hoşgeldin 2 gözümün çiçegi 6 yıllık evliyim 6 yaşında oluşum var biri karnimda şuan beni tekmeliyor gece uykusuzum
Hoş buldum çiçeğm 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hoş buldum çiçeğm 😊
Başınız sağ olsun canım 🤲bende bakıyordum arada hiç görünmüyorsun bir arkadaş dedi bebesi durmuyor heralde o yüzden fırsatı olmamıştır
Dostlar sağ olsun. Evet ama urazın da çok etkisi oldu bu hafta deliriyorum evde

Tüm sayfalar yüklendi.