Kızlar sohbet edelim mi? 😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Kızlar sohbet edelim mi? 😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,414 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlar sohbet edelim mi? 😊
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Suden.az

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Meraba bende 9 yıllık evliyim haziranda 10 yıl olucak İnsAllah ikiz çocuklarım var birj kız diyeri erkek ve buda 2ci mi diyim 3 cü mü diyim bilemedim ikizlerden spnraki hamileliyim ikizlerim 5 yaşında teyzeleri 🥰😘
Maşallah 🧿🧿 ikizler kaç haftalık doğurdunuz acaba ?

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar artık birbirimizi tanıyor gibiyiz telefonumda ki arkadaşım oldunuz. Maksat muhabet olsun kaç yıllık evlisiniz ne işle meşgulsunuz benim gibi bebişi yüzünden çalışamayanlar işe dönmek istiyor musunuz.
Ben 3 yıllık evliyim veteriner hekimim bebitom 8 aylık teyzeleri ellerinizden öper 🥰
Aynen canım birbirimizi tanıyor gibi olduk burada hep. 10 yıllık evliyim 3 canavarım var. Biri 8 buçuk, biri bu ay 5 oluyor diğeri daha 26 günlük. Ara ara çalıştım ama 3 çocukla artık uzun bir süre mümkün olmaz herhalde. Öp yerime canım Allah bağışlasın 🙏🥰 sen nasıl oldun iyileştin mi?

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar artık birbirimizi tanıyor gibiyiz telefonumda ki arkadaşım oldunuz. Maksat muhabet olsun kaç yıllık evlisiniz ne işle meşgulsunuz benim gibi bebişi yüzünden çalışamayanlar işe dönmek istiyor musunuz.
Ben 3 yıllık evliyim veteriner hekimim bebitom 8 aylık teyzeleri ellerinizden öper 🥰
6 yıl olacak ev hanımı iki kızım var biri 4 yaşında biri 17 günlük 😂 çalışanlara Allahım kolaylık versin inşaallah

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
keşke ev hanimligida meslekten sayilsa canm ama yok saymıyolar
O ana mesleğimiz zsten diğerleri yan dal 😊😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen canım birbirimizi tanıyor gibi olduk burada hep. 10 yıllık evliyim 3 canavarım var. Biri 8 buçuk, biri bu ay 5 oluyor diğeri daha 26 günlük. Ara ara çalıştım ama 3 çocukla artık uzun bir süre mümkün olmaz herhalde. Öp yerime canım Allah bağışlasın 🙏🥰 sen nasıl oldun iyileştin mi?
Vslls mervecim iyileştim desem yalan iyileşmedim desem o da yalan bir öksürük kaldı oda bazen bi geliyor nefes alamıyorum sanki

Sinsinatiden selamlar cnm
Oy sinsinatii canım sinsinatiiğğ 😂

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Vslls mervecim iyileştim desem yalan iyileşmedim desem o da yalan bir öksürük kaldı oda bazen bi geliyor nefes alamıyorum sanki

Oy sinsinatii canım sinsinatiiğğ 😂
Geçmiş olsun canım dikkat et kendine havalar yüzünden büyük ihtimalle

Suden.az

Kayıtlı Üye
rank
2 yıllık evliyim şef olarak çalışıyordum hamileyim 16 haftalik çalışmayı ve eski zamanımı çok özledim bazen dolduğumda gidesim geliyor ve 2 sene içinde çok yoruldum çok üzüldüm

Tüm sayfalar yüklendi.