Kızlar sohbet edelim mi? 😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Kızlar sohbet edelim mi? 😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,412 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlar sohbet edelim mi? 😊
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Suden.az

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Ooo evde erkek egemenliği var 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Al benden de o kadar tek çocukta kalmayı da düşünmüyoruz bakalım belki 40 yaşından sonra çalışırız😂😂

Ay bugğn masterchefte çiğköfte yaptılar canım çok çekti sipariş veriyim dedim bizim bütün mahalle izlemiş heralde abla kalmadı dedi adam 😊😂😂
Bugün patlamış işler zaten kaç gündür adam dükkanı acamamisti pesimize koşmaktan eşim diyor hatun bugün cebiniz para gördü acundan Allah razı olsun ayda yılda gulduruyor yüzümüzü 😂😂

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar artık birbirimizi tanıyor gibiyiz telefonumda ki arkadaşım oldunuz. Maksat muhabet olsun kaç yıllık evlisiniz ne işle meşgulsunuz benim gibi bebişi yüzünden çalışamayanlar işe dönmek istiyor musunuz.
Ben 3 yıllık evliyim veteriner hekimim bebitom 8 aylık teyzeleri ellerinizden öper 🥰
5 yıllık ewliyim. Hemşireyim aynı zamanda laboratuvar mezunuyumda. Ama kpssyle ewe atananlar grubundayım😂😂 3 bebem var iyiki de varlar. 3 yasında bi paşam 1.5 yas ve 2 aylık 2 tanede prensesim var. 😍😘😘😘Yarısmaya hataydan katılıyorum 😂

Bugün patlamış işler zaten kaç gündür adam dükkanı acamamisti pesimize koşmaktan eşim diyor hatun bugün cebiniz para gördü acundan Allah razı olsun ayda yılda gulduruyor yüzümüzü 😂😂
Nasılsınız nasıl oldunuz bebeğiniz iyi mi

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
5 yıllık ewliyim. Hemşireyim aynı zamanda laboratuvar mezunuyumda. Ama kpssyle ewe atananlar grubundayım😂😂 3 bebem var iyiki de varlar. 3 yasında bi paşam 1.5 yas ve 2 aylık 2 tanede prensesim var. 😍😘😘😘Yarısmaya hataydan katılıyorum 😂

Nasılsınız nasıl oldunuz bebeğiniz iyi mi
Allah razı olsun canım sizler nasılsınız İyiyim canım bebek hastanede hala yarın gidip babayla göreceğiz insallah uyku tutmuyor heyecandan eşim ilk defa görecek bakalım yarın durumu için ne diyecekler inşallah güzel haberler veririm sizlere de 😊

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
11 senelik evliyim 3 kızım var şükürler olsun esnafım bende çiğköfteciyim şuan mola verdim kendimi toparlamanin derdindeyim hayat mücadelesi tam gaz devam ediyor 😂
Nasıl oldun canım

Allah razı olsun canım sizler nasılsınız İyiyim canım bebek hastanede hala yarın gidip babayla göreceğiz insallah uyku tutmuyor heyecandan eşim ilk defa görecek bakalım yarın durumu için ne diyecekler inşallah güzel haberler veririm sizlere de 😊
Bebiş nasıl

Nurşin

Kayıtlı Üye
rank
5 aylık evliyim ilk gebeliğim 8+5 günlüğüz okuyordum ara verdim ev hanımıyım ☺️

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Aa bebek dogdu mu benim hiç haberim yok kacırmısım orayı ☺️ hayırlı olsun rabbim anal babalı büyütmeyi salih evlat olmayı nasip etsin insaallah

Tüm sayfalar yüklendi.