Sorum var Kızlar sohbete gelin😘💐💐

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Kızlar sohbete gelin😘💐💐 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 436 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sohbete gelin😘💐💐
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Aynen

Valh hepimiz ne zamn evlenecek diye duruyoz 😁 rabbim. gelecek eşi ede sabır diliyom walh hiç çekilmez küçük kayinimda aynı onu. Gibi tencere kapak valah büyük kayinim 21 22 yaş aracı diğeri 18 giercek digeride 14 yaşında
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Biliyom canim yapmaya çalışıyordu ama izin vermem ben eşime dedim ev yapsalarda üst istemiyom evimiz başka olsun dedim kendiside öyle istiyor annesiykede konuştu annesi dedi oturduğumuz ev sizin olsun bizbaska ev yapacaz 3 ev dah yani ben eşime dedim hiç k bakmasınlar kahrinizi ben çektim eski evi bana veriyorsunuzeltilerim mis yeni güzel evlerde oturacak hiç kahır cekmeyecek ben eski evde kalacam asla kabul etmiyom dedim baktım annesi birgün bahseti kayim babamın yanında eşim dedi ben bu evi istemiyom dedi yapsanız yeni 4 tane ev yapın dedi

Biliyom canim yapmaya çalışıyordu ama izin vermem ben eşime dedim ev yapsalarda üst istemiyom evimiz başka olsun dedim kendiside öyle istiyor annesiykede konuştu annesi dedi oturduğumuz ev sizin olsun bizbaska ev yapacaz 3 ev dah yani ben eşime dedim hiç k bakmasınlar kahrinizi ben çektim eski evi bana veriyorsunuzeltilerim mis yeni güzel evlerde oturacak hiç kahır cekmeyecek ben eski evde kalacam asla kabul etmiyom dedim baktım annesi birgün bahseti kayim babamın yanında eşim dedi ben bu evi istemiyom dedi yapsanız yeni 4 tane ev yapın dedi

Evlensede ben gideyim artik

Evlensede ben gideyim artik
İnşallah inşallah canım evlensin biran önce kız filan bulun bari sız 😂😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kız şimdi uyandım lavabo için Kayra uyuyordu lavaboya bir geldim ne ara yatakta indi ne ara kapının önüne geldi belli değil anne anne diye bağırıyor ortalıkta gören kaçtım sanar 😂😂
Valh benimkide uyudugunda odAnin her yerini dolaşır😂

İnşallah inşallah canım evlensin biran önce kız filan bulun bari sız 😂😂😂
İnsalh cnm😄

Tüm sayfalar yüklendi.