Kızlar son aylar korku sariyormu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 58sivas tarafından oluşturulan Kızlar son aylar korku sariyormu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,697 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar son aylar korku sariyormu
Konbuyu başlatan 58sivas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

58sivas

Kayıtlı Üye
rank

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 53 gün var uygulamaya göre ama Mayıs 9 veya 14 doğum aslında korkmuyorum bu ikinci sezeryan olacak ama bazı insanlar o kadar kötü olumsuz bir şekilde doğum hikâyesi anlatıyor ki bişey olmayacağını bilsemde psikolojik olarak etkileniyorum Rabbim hepimize kolay doğumlar nasip etsin inşallah 🤲 sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin 🥰
Yok canım Allah kolaylık veriyor inan tamam korku tedirginlik oluyor ama oldu bitti bir bakmıssim çocuğun elinde evindesin herşeyin hayırlısı rabbim yeterki işimizi gücümüzü rast getirsin iyilerle karsilastirsin

58sivas

Kayıtlı Üye
rank
Benim 3 ay var düşündüğüm gibi heycan ve korku sarıyor son ayı düşünemiyorum
Ayyyy dua edin kızlar korku her kadını sarar ne kadr canımız bek olsada 🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok canım Allah kolaylık veriyor inan tamam korku tedirginlik oluyor ama oldu bitti bir bakmıssim çocuğun elinde evindesin herşeyin hayırlısı rabbim yeterki işimizi gücümüzü rast getirsin iyilerle karsilastirsin

Aminnnn duamız öyle ins🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.