Kızlar son aylar korku sariyormu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 58sivas tarafından oluşturulan Kızlar son aylar korku sariyormu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,693 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar son aylar korku sariyormu
Konbuyu başlatan 58sivas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Sana oturup deneyimlerimi anlatmak isterdim ama gözün korkar 😂😂 nerdeyse gece 1 saat boyunca uyumaya çalışıyorum o kada haraketli ki her sabah düzenli 4.30 ile 5.30 arası kalkıyoruz yemek yiyip geri yatıyoruz o hariç gece ara ara uyanmayi saymıyorum bile hele yürürken ayağını resmen göbek degilime getiriyor rahatına pek bir düşkün haraket etmeyecek yürürken beyfendi 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kısacası canımı okuyor yani 😂😂
Yuşa Han=Kayra desene kısaca 😂😂😂 ilerleyen zamanlarda benimkininde sakinleşeceğini sanmıyorum şimdi böyle olan ilerleyen zamanlarda Kayra bey gibi olur artık 😂😂 çoğu anne bebeğim içerde biraz daha kalsın çok masum böyle daha rahat vs der bende büyüsünde çıksın artık yoksa kendi kendine yırtılacak karnım diyorum 😂😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yuşa Han=Kayra desene kısaca 😂😂😂 ilerleyen zamanlarda benimkininde sakinleşeceğini sanmıyorum şimdi böyle olan ilerleyen zamanlarda Kayra bey gibi olur artık 😂😂 çoğu anne bebeğim içerde biraz daha kalsın çok masum böyle daha rahat vs der bende büyüsünde çıksın artık yoksa kendi kendine yırtılacak karnım diyorum 😂😂😂
Hahahaha aynen valla bende diyorum sanırım göbek değilim den hafif bir ışık görünce hemen çıkmak için çabalıyor diye 😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hahahaha aynen valla bende diyorum sanırım göbek değilim den hafif bir ışık görünce hemen çıkmak için çabalıyor diye 😂😂
Aman aman ışık falan gösterme Kayra beye gününü tamamlayana kadar kalsın içerde zorlada olsa 😂😂 doğduktan sonra onlarda bizden çekecek şahsen Yuşa Han'ın yaptıklarını doğduktan sonra dürtüp burnunu sıkarak ödetecem bakalım uykudan uyanmak nasıl oluyormuş 😂😂 benimki bide gününü şaşmış geceleri uyanık gündüz uyuyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Aman aman ışık falan gösterme Kayra beye gününü tamamlayana kadar kalsın içerde zorlada olsa 😂😂 doğduktan sonra onlarda bizden çekecek şahsen Yuşa Han'ın yaptıklarını doğduktan sonra dürtüp burnunu sıkarak ödetecem bakalım uykudan uyanmak nasıl oluyormuş 😂😂 benimki bide gününü şaşmış geceleri uyanık gündüz uyuyor
Çocukları hep aynı şeyle tehtit ediyroyz ama bakalım doğunca bu dediklerinizi yapabilecez mi bende Kayra ya diyorum ama sanırım kıyamam ona 😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Çocukları hep aynı şeyle tehtit ediyroyz ama bakalım doğunca bu dediklerinizi yapabilecez mi bende Kayra ya diyorum ama sanırım kıyamam ona 😂😂
Ben mecbur yapacakmışım ya anne karnında gününü şaşıran bebek doğduktan sonrada sabah uyuyup gece uyanık kalıyormuş. O yüzden sabahları uyuduğu zaman burnunu falan sıkıp uyandırmam gerekiyormuş

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ben mecbur yapacakmışım ya anne karnında gününü şaşıran bebek doğduktan sonrada sabah uyuyup gece uyanık kalıyormuş. O yüzden sabahları uyuduğu zaman burnunu falan sıkıp uyandırmam gerekiyormuş
Doğrudur kuzum inslalah gece uyurlar da gündüz uyanık kalırlar 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.