Kızlar son aylar korku sariyormu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 58sivas tarafından oluşturulan Kızlar son aylar korku sariyormu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,704 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar son aylar korku sariyormu
Konbuyu başlatan 58sivas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Erkek çocuğu anneye düşkün olur derlerdi inanmazdım anne karnında düşkün olmaya başlıyorlarmış demekki 😂😂😂 Biz anneler olarak tekmelerine az çok alıştık eşlerimiz hiç alışamıyor😂😂😂
Şuan bile karnımı görsen varya 🤦🏻‍♀️ içeride organlarımla savas yapıyor sanki 😂😂ne uyuyabiliyorum adam akıllı ne oturabiliyorum rahat yok ayağa kalksam bu sefer de ayağını dayıyor hep göbeğime 😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Şuan bile karnımı görsen varya 🤦🏻‍♀️ içeride organlarımla savas yapıyor sanki 😂😂ne uyuyabiliyorum adam akıllı ne oturabiliyorum rahat yok ayağa kalksam bu sefer de ayağını dayıyor hep göbeğime 😂😂
Hadi sana az kaldı Kayra bey çıkacak ya ben napacam adam resmen eşiyle top oynuyor içerde afedersin tuvalete gitsem otursam tekme yumruk ardı arkası kesilmiyor amaaa ultrason günü gelince o kadar sakin o kadar masumki anlatamam doktor uyandırmak için uğraşıyor Yuşa Han beyi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Hadi sana az kaldı Kayra bey çıkacak ya ben napacam adam resmen eşiyle top oynuyor içerde afedersin tuvalete gitsem otursam tekme yumruk ardı arkası kesilmiyor amaaa ultrason günü gelince o kadar sakin o kadar masumki anlatamam doktor uyandırmak için uğraşıyor Yuşa Han beyi
Demek ki lavaboya gidince tek tekme yiyen bne değilmişim 😂😂 geçen hafta doktor diyor ki ultrasona bakıp haraketleri nasıl doktorun yanına girmeden 5 dkk önce kıpır kıpır olan çocuk içerde mum gibi dedim canavar gibi hocam diye gülüyor kadın da hayret etti 😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Demek ki lavaboya gidince tek tekme yiyen bne değilmişim 😂😂 geçen hafta doktor diyor ki ultrasona bakıp haraketleri nasıl doktorun yanına girmeden 5 dkk önce kıpır kıpır olan çocuk içerde mum gibi dedim canavar gibi hocam diye gülüyor kadın da hayret etti 😂😂
Benimkide aynı doktor ne kadar masum diye nasıl seviyor dedim sen bide onu bana sor 😂😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
21+6 kuzum. Beta hcg 15 Ken öğrenmiştim hamile olduğumu zaman nasıl geçecek diyordum kendi kendime🤦🏻‍♀️
Maşallah içini karartmak istemem ama sen birde ben gibi 32 ye filan gel o zmaan harkaet etme neymiş görürsün 😂😂artık haraketleri canımı yakıyor miniğin 🤭.
Zaman su gibi geçiyor kuzum bende diyordun hep 6 haftalık iken öğrenmiştim bu vakit geçmez diyordun burda 30. Hafta diye post açanlara bize daha çok var deyip imerinirdim şimdi maşallah 7 haftamız kaldı 🤭🤭

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Maşallah içini karartmak istemem ama sen birde ben gibi 32 ye filan gel o zmaan harkaet etme neymiş görürsün 😂😂artık haraketleri canımı yakıyor miniğin 🤭.
Zaman su gibi geçiyor kuzum bende diyordun hep 6 haftalık iken öğrenmiştim bu vakit geçmez diyordun burda 30. Hafta diye post açanlara bize daha çok var deyip imerinirdim şimdi maşallah 7 haftamız kaldı 🤭🤭
Bende öyle direk burayı indirdim burdakilere imrenmeye başladım göz açıp kapayıncaya kadar 22 olduk çok şükür. Ben şimdiden böyle uyuyamıyor hareket edemiyorsam senin zamanlarına geldiğimde Yuşa Han karnımı yırtıp kendiliğinden çıkar heralde 😂😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Bende öyle direk burayı indirdim burdakilere imrenmeye başladım göz açıp kapayıncaya kadar 22 olduk çok şükür. Ben şimdiden böyle uyuyamıyor hareket edemiyorsam senin zamanlarına geldiğimde Yuşa Han karnımı yırtıp kendiliğinden çıkar heralde 😂😂😂
Sana oturup deneyimlerimi anlatmak isterdim ama gözün korkar 😂😂 nerdeyse gece 1 saat boyunca uyumaya çalışıyorum o kada haraketli ki her sabah düzenli 4.30 ile 5.30 arası kalkıyoruz yemek yiyip geri yatıyoruz o hariç gece ara ara uyanmayi saymıyorum bile hele yürürken ayağını resmen göbek degilime getiriyor rahatına pek bir düşkün haraket etmeyecek yürürken beyfendi 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kısacası canımı okuyor yani 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar