Kızlar sonuç çıktı”Hamileyim”

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar sonuç çıktı”Hamileyim” başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,188 kez görüntülenmiş, 138 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar sonuç çıktı”Hamileyim”
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Annem de kendi bırakana kadar emzir dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kafam çok karışık emzirmek de istiyorum kayranın hakkı çünkü 🥺🥺
Hamileyken emzirende çok var belki kendi de bırakabilir ama yeterince vitamin alırsan yemene içmene dikkat edersen belki de bir şey olmaz 🤷🏻‍♀️

3 erkek annesi💙

Kayıtlı Üye
rank
Annem de kendi bırakana kadar emzir dedi

Kafam çok karışık emzirmek de istiyorum kayranın hakkı çünkü 🥺🥺
Aslında birkaç kisidende duydum ne kadar doğru bilmiyorum ama gebeyken sütün tadı değişiyormuş galiba bı bakarsin kendi bırakmış hakkında hayırlısı olsun canm şuan seni çok iyi anlıyorum nasıl bakacam işte abisi kiskancakmi ya ikisine birden yetemezsem birçok şey geliyo aklına ama doğduktan sonra öyle güzel bakiyosunki boşuna sıkıntı etmişim diyosun benim üçüncü yolda acaba bakabilecek miyim diyorum ama biliyorum ki boşuna kafaya takıyorum rabbim gönlüne göre versin canm

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim gönlüne göre versin inşallah 🥰

ay benimkide göstermedi bi de önce %80 kız dediler ben de hep kızım olsun istiyorum dualar ede ede bi hal oldum detaylıda da kız dediler ağzım kulaklarımda ama nasıl seviniyorum.Doğumda anestezist form dolduruyor demesin mi erkek di mi 🤦🏻‍♀️ şok oldum kaldım dedim bana kız demişlerdi ağlıcam böyle nasıl üzüldüm 😅 Odaya çıktım anneme direk sordum kız mı baktınız mı onlar da şaşırdı narkozdan sandılar açıp gösterdiler de öyle inandım kız olduğuna ahahah ödüm koptu ama odaya gidene kadar 😅
Ay canm bişiyler almaya korkuyorum vala bende doktorum ikidefa sormusum birdefada sorsam döver beni 🤣🤣qismet artiq erkek dedi banada 13 haftasindan görsetdi kendini şimdi 21 haftamdayim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hamileyken emzirende çok var belki kendi de bırakabilir ama yeterince vitamin alırsan yemene içmene dikkat edersen belki de bir şey olmaz 🤷🏻‍♀️
Aynen kuzum o yüzden bırwktıemak istemiyorum annemde kendi bırakır sen emzir dedi

Aslında birkaç kisidende duydum ne kadar doğru bilmiyorum ama gebeyken sütün tadı değişiyormuş galiba bı bakarsin kendi bırakmış hakkında hayırlısı olsun canm şuan seni çok iyi anlıyorum nasıl bakacam işte abisi kiskancakmi ya ikisine birden yetemezsem birçok şey geliyo aklına ama doğduktan sonra öyle güzel bakiyosunki boşuna sıkıntı etmişim diyosun benim üçüncü yolda acaba bakabilecek miyim diyorum ama biliyorum ki boşuna kafaya takıyorum rabbim gönlüne göre versin canm
Evet annem kardeşime hamileyken bende kendi kendime bırakmışım amnem de diyor sütün tadı değişiyor diye

Ay canm bişiyler almaya korkuyorum vala bende doktorum ikidefa sormusum birdefada sorsam döver beni 🤣🤣qismet artiq erkek dedi banada 13 haftasindan görsetdi kendini şimdi 21 haftamdayim
Oy maşallah kuzum hayırlısı olsun rabbim nasibimizde ne varsa sağ salim kucğaımıza almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum o yüzden bırwktıemak istemiyorum annemde kendi bırakır sen emzir dedi

Evet annem kardeşime hamileyken bende kendi kendime bırakmışım amnem de diyor sütün tadı değişiyor diye

Oy maşallah kuzum hayırlısı olsun rabbim nasibimizde ne varsa sağ salim kucğaımıza almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻
inşallah canım inşallah 🤲

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Sütteki protein miktarı artıyormuş o da tadını acı yapıyormuş diye okumuştum ben, hakkınızda hayırlısı artık iki yakın arkadaş gibi büyürler Kayra Bey sana yardımcı olur doğana kadar o da büyümüş olacak öğretir kardeşine yardımcı olur senin işini hafifletir Allahın izniyle 🥰
Rabbim sağ salim kucağına almayı da nasip etsin inşallah ben de hep beyaz sarı yeşil falan almıştım başta hatta hastane çıkışını da açık mor almıştım ne olur ne olmaz diye 😅 zaten hemen büyüyorlar 🥹

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sütteki protein miktarı artıyormuş o da tadını acı yapıyormuş diye okumuştum ben, hakkınızda hayırlısı artık iki yakın arkadaş gibi büyürler Kayra Bey sana yardımcı olur doğana kadar o da büyümüş olacak öğretir kardeşine yardımcı olur senin işini hafifletir Allahın izniyle 🥰

Rabbim sağ salim kucağına almayı da nasip etsin inşallah ben de hep beyaz sarı yeşil falan almıştım başta hatta hastane çıkışını da açık mor almıştım ne olur ne olmaz diye 😅 zaten hemen büyüyorlar 🥹
İnşallah hazalım inşallah Allah razı olsun

Aman kahve, sarı, yeşil,krem, turuncu gibi ara renkleri alın cinsiyetlerini belli etmiyorlarsa etmesinler 😂
Pislik merve😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar