Kızlar sonuç çıktı”Hamileyim”

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar sonuç çıktı”Hamileyim” başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,193 kez görüntülenmiş, 138 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar sonuç çıktı”Hamileyim”
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
G
Tahmin ettim zaten hepsinin adı aynı olunca sokakta haydar desen hepsi dönecek lakap kullanıyorlardır 😅😂 Ayy lakabı da hiç sevmem baksana adama karnıyarık demişler her dediklerinde aklına bıçaklandığı gelir adamın 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hele denizden gelen tuzlu rüzgar akşamları şöyle ciğerine dolmayacaksa ne anladım ben o işten 🫣🥹
Geliyormuş zaten adam kızıyormuş ama nafile adı konmuş artık 😃😃😃 malum köy hep akraba soyadlar da çakışıyor 😃😃 her evde aynı isimden 100 kişi olunca ve köye yeni gelen geldiği kişinin lakabı bilmeyince misafirin adını soyadını öğrenip köyün muhtarlık binasından anons geçiyorlar 😃😃😃 eşim diyor bazen adamların gerçek adını bilmezdik bir şekilde öğrenince adı o muymuş derdik 😁😁😁

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
G

Geliyormuş zaten adam kızıyormuş ama nafile adı konmuş artık 😃😃😃 malum köy hep akraba soyadlar da çakışıyor 😃😃 her evde aynı isimden 100 kişi olunca ve köye yeni gelen geldiği kişinin lakabı bilmeyince misafirin adını soyadını öğrenip köyün muhtarlık binasından anons geçiyorlar 😃😃😃 eşim diyor bazen adamların gerçek adını bilmezdik bir şekilde öğrenince adı o muymuş derdik 😁😁😁
Ahahhaa 55-60 yaşlarında misafir kaybolmuştur tanıyanların cami imamından teslim alması önemle duyurulur 😂😂

leyla_13

Kayıtlı Üye
rank
Kene de zehir yokmuş kızlar iyi çıktı gebelik testi pozitif çıktı değer 10000 den büyüğk doktor baya büyük dedi moralim çok bozuk
Abla. Hakkında hayırlısı olsun kene için bu arada geçmiş olsun .Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin .ama üzülme birlikde büyüyüp oynarlar Allah nasıp ederse

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-25
Gebeliğinizin 20. Haftasındasınız.
Bebeğimiz yaklaşık muz büyüklüğünde.
Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 25 cm ağırlıgı 320 gr :)
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Can kene için de geçmiş olsun doktor ne derse bizimle de paylaşır mısın 😍😍😘
Canım kanda sorun çıkmadı şükür kafasını da evde ben cımbızla uğraşırkwn almışım 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oy maşallah canım benim
Gozun aydin canm.saq salim kucaina alirsin inşallah. Hic üzülme ben oğluma hamile kaldimde kizim 5 ayliikdi.simdi oğlum 6 ayliq.Bir arada guzlece boyuyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar