Kızlar sonuç çıktı”Hamileyim”

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar sonuç çıktı”Hamileyim” başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,252 kez görüntülenmiş, 138 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar sonuç çıktı”Hamileyim”
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
İyi yapmışsınız ya boşa dememişler tebdili mekanda ferahlık var diye 🥰 biz de 25inde Allah nasip ederse Zonguldak’a gideceğiz denizi çok özledim kurudum kaldım bu Eskişehir’de 😅
Bizde vAlla 😂 kız bn mersinde büyüdüm.denizsiz asla yaşayamyrm o kadar çok seviyorum ki 🤗 inşallah gidersiniz ya ne güzel dgsklik olur

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bizde vAlla 😂 kız bn mersinde büyüdüm.denizsiz asla yaşayamyrm o kadar çok seviyorum ki 🤗 inşallah gidersiniz ya ne güzel dgsklik olur
Ay hiç sorma beni en iyi sen anlarsın ben de İzmirde büyüdüm bu küçücük Eskişehir’de bazen nefes alamıyorum boğuluyorum sanki bütün sokaklar aynı binalar üstüme üstüme geliyor.Şöyle deniz karşısında uzaklara ufuğa bakıp bi derin nefes almak gibisi yok

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Ay hiç sorma beni en iyi sen anlarsın ben de İzmirde büyüdüm bu küçücük Eskişehir’de bazen nefes alamıyorum boğuluyorum sanki bütün sokaklar aynı binalar üstüme üstüme geliyor.Şöyle deniz karşısında uzaklara ufuğa bakıp bi derin nefes almak gibisi yok
Ay aynen vAlla aynen öyle çok iyi anlıyorum ya deniz kenarı olsun bir göz oda evim olsun ah ah ömür boyu yaşarım orada buralar basıyor sıkıcı nefes alamıyorm resmen

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ay daha 7 aylık yaa zaten süt bebesi o 🥰 Doktor da adı üstünde ekgıda %80 anne sütüyle beslenecek dedi yanlışlıkla hamile mamile kalırsam kahrolurum valla Allah korusun, eskiden bi reklam vardı orada da anası gökyüzünden erööölll diyordu adama 😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O ne biçim gelenek yav kesin bi de herkes aynı isimle olunca lakap takıyorlardır onu kullanıyorlardır boşu boşuna kimlikte yer kaplıyordur isimleri 😅
Ya vallahi öyle 😃😃😃 adamın biri bıçaklanmış karnıyarık diye sesleniyorlar biri ağaçtan düşmüş dudağı yarılmış yirik diyorlar tosbağalar diye lakap taktıkları bir aile var daha neler var 😃😃 eltim demişti ki sizin lakabınız ne bizde olmaz öyle şeyler dedim kadın şok oldu 😃😃😃 dünyaları küçücük aklım duruyor bazen

İ
Bugün kaynanam dedi oğlunun ismi Abdullah olacak bizde onu koyduk bugün gitim kimliğini yaptim
Hayırlı evlat olsun canım 🥰🥰🥰

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ya vallahi öyle 😃😃😃 adamın biri bıçaklanmış karnıyarık diye sesleniyorlar biri ağaçtan düşmüş dudağı yarılmış yirik diyorlar tosbağalar diye lakap taktıkları bir aile var daha neler var 😃😃 eltim demişti ki sizin lakabınız ne bizde olmaz öyle şeyler dedim kadın şok oldu 😃😃😃 dünyaları küçücük aklım duruyor bazen

İ

Hayırlı evlat olsun canım 🥰🥰🥰
Tahmin ettim zaten hepsinin adı aynı olunca sokakta haydar desen hepsi dönecek lakap kullanıyorlardır 😅😂 Ayy lakabı da hiç sevmem baksana adama karnıyarık demişler her dediklerinde aklına bıçaklandığı gelir adamın 😂😂

Ay aynen vAlla aynen öyle çok iyi anlıyorum ya deniz kenarı olsun bir göz oda evim olsun ah ah ömür boyu yaşarım orada buralar basıyor sıkıcı nefes alamıyorm resmen
Hele denizden gelen tuzlu rüzgar akşamları şöyle ciğerine dolmayacaksa ne anladım ben o işten 🫣🥹

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Tahmin ettim zaten hepsinin adı aynı olunca sokakta haydar desen hepsi dönecek lakap kullanıyorlardır 😅😂 Ayy lakabı da hiç sevmem baksana adama karnıyarık demişler her dediklerinde aklına bıçaklandığı gelir adamın 😂😂

Hele denizden gelen tuzlu rüzgar akşamları şöyle ciğerine dolmayacaksa ne anladım ben o işten 🫣🥹
Ayyy hiç deme yaa deniz beni cezbettiriyor vAlla 😂 hiç dayanamıyorum senin gibiii

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar