Kızlar sonuç çıktı”Hamileyim”

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar sonuç çıktı”Hamileyim” başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,251 kez görüntülenmiş, 138 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar sonuç çıktı”Hamileyim”
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Oyyy masallahhh 🧿 kız görmeden sevdim gerçekten Allah size bağışlasın inşallah 💕🤲 oyy ağzı boş kalmz desenee 😂😂
Teşekkür ederiz Ülkü Hanım’a hemen iletiyorum 🥰🥰🧿 Cümlemizinkini inşallah 🥰 Öykü Hanım’a da selamlar hürmetler bakalım o ne diyecek 🌸🌸 Görümcemle aramızda 10 gün var onunki de mama demiş bu mama sevdası baba tarafından geliyor biz de galiba 😅

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Teşekkür ederiz Ülkü Hanım’a hemen iletiyorum 🥰🥰🧿 Cümlemizinkini inşallah 🥰 Öykü Hanım’a da selamlar hürmetler bakalım o ne diyecek 🌸🌸 Görümcemle aramızda 10 gün var onunki de mama demiş bu mama sevdası baba tarafından geliyor biz de galiba 😅
Oyy yerime kokla sarıl 😍😍🧿🧿 amin inşallah canım benim inşallah 💕 teşekkür ederim 💕 valla ses çıkarmaya başladı ama bekleyip göreceğiz 😂 ahaha 😂 bu bayağı iyiydi bnce de o taraftan gelme 😂

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Hayat bu hiç belli olmaz 🥰 Bu kadarı da olmaz dediğim bile neleri geldi başıma artık hiç bir şeye kesin gözüyle bakmıyorum hep diyorum hayırlısıysa olsun buyursun gelsin 🥰
Aynen öyle canım benim de öyle vAlla bir Saniye sonrasıma ne olcak bilemiyoruz hayat sürprizlerle dolu canım bizde Hatay'da gidiyrz şimdi yoldyz değişiklik olsun dedik çıktık bakalım

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle canım benim de öyle vAlla bir Saniye sonrasıma ne olcak bilemiyoruz hayat sürprizlerle dolu canım bizde Hatay'da gidiyrz şimdi yoldyz değişiklik olsun dedik çıktık bakalım
İyi yapmışsınız ya boşa dememişler tebdili mekanda ferahlık var diye 🥰 biz de 25inde Allah nasip ederse Zonguldak’a gideceğiz denizi çok özledim kurudum kaldım bu Eskişehir’de 😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar