Kızlar sonunda doğum yaptım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Kızlar sonunda doğum yaptım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,518 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar sonunda doğum yaptım
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
37+5 de alındı sezeryan oldum kople bayıtildim kızım 2820 grm doğdu tahlilleri yapıldı bir sorunu yok Allah'ın izniyle ama ben dikiş yerlerimden çok ağrım var ilk yürüyüşü yaptım ama her sefer kalkisimda canm çok yanıyor hastaneye ayağa kaldırıyorum resmn o kdar cnm yanıyor ağrı kesici hep veremeyiz dediler mecburen çekiyorum bu ağrıyı dua edin bol bol anneler ağrılarım hafiflesin sütüm çok az bebeğim çekemiyor mamaya başlamak istemiyorum dua edin bol bol bana

Asel hanım hoşgeldin🥰

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
37+5 de alındı sezeryan oldum kople bayıtildim kızım 2820 grm doğdu tahlilleri yapıldı bir sorunu yok Allah'ın izniyle ama ben dikiş yerlerimden çok ağrım var ilk yürüyüşü yaptım ama her sefer kalkisimda canm çok yanıyor hastaneye ayağa kaldırıyorum resmn o kdar cnm yanıyor ağrı kesici hep veremeyiz dediler mecburen çekiyorum bu ağrıyı dua edin bol bol anneler ağrılarım hafiflesin sütüm çok az bebeğim çekemiyor mamaya başlamak istemiyorum dua edin bol bol bana
Gözün aydın canım Allah Yardımcın Olsun

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım Allah analı babalı büyütsün inşallah ama nasıl ağrı kesici veremezlermiş onu anlamadım bir iğne yapabilirler bol bol yürümen lazım iğne için bir daha konuş istersen

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Gözün
Gözünaydın canım Rabbim analı babalı büyütsün inşallah

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun ama yürümedikçe daha çok fazla acı çekersin bide yürüdükçe açılırsın bebeğe biberon ile değilde şırınga ile besle eve gidince banyo felan yaparsan gelir sütün inşallah

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Gözünüz aydın. Benimde sütüm yoktu ikizlerimde doğumdan sonra sıcak banyo yaptım tavsiye üzerine işe yaramıştı
Sezeryanim var diye bir süre banyo yasak dedi doktor zorla veriyoruz baklaim ne olcak cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allahım analı babalı büyütsün inşallah cnm benim öp kokla yerimize Allahım inşallah afrın dindirir gider cnm
Allah razı olsun cnm inşallah

Asel hanım hoşgeldin🥰
Hoşbulduk geldi sonunda inatçı çok ağzını zor actiriyorum valla

Gözün aydın canım Allah Yardımcın Olsun
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun darısı hepinizin insallah

Geçmiş olsun canım Allah analı babalı büyütsün inşallah ama nasıl ağrı kesici veremezlermiş onu anlamadım bir iğne yapabilirler bol bol yürümen lazım iğne için bir daha konuş istersen
Konuştum canm her ağrında veremiyiz zaten verdik serum yolula yürü dedi yürüyorum arada ama çok zor bir şekilde canimdan can çıkıyor resmen

Geçmiş olsun ama yürümedikçe daha çok fazla acı çekersin bide yürüdükçe açılırsın bebeğe biberon ile değilde şırınga ile besle eve gidince banyo felan yaparsan gelir sütün inşallah
İnşallah cnm daha henüz iki sefer yürüye bildim çok canm yanıyor yuremekte zorlanıyorum cnm

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Filiz sen nasılsın randevu aldınmı
Gittim canım dün şeker yüklemesi yaptırdım hersey gayet iyi çıktı çok şükür ayrıntılı nın raporlarını gösterdim kalbindeki parlaklığı söyledim onları kafana takma dedi doguma kadar kaybolur dedi o kadar içimi rahatlacı motive edici şeyler söyledi ki çok iyi geldi zaten ayın 29 unda şehir Hastanesi'nde randevum var oraya tekrar kontrole çağırdılar bakalım artık doğumu burada mı yapacaksın dedi daha karar vermedim dedim tamam dedi iyi doktor fakat hastane iyi değil mesela dün tahlil verirken tansiyonumu ölctürmek için bir kişiyi bile bulamadım doktorun onayı gerekiyor diyorlar ne saçma ya ben kendimi kötü hissediyorum diyorum kavga dövüş zorla tansiyon ölçtürdüm doktor iyi ama hastane sıkıntı

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryanim var diye bir süre banyo yasak dedi doktor zorla veriyoruz baklaim ne olcak cnm

Allah razı olsun cnm inşallah

Hoşbulduk geldi sonunda inatçı çok ağzını zor actiriyorum valla

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun darısı hepinizin insallah

Konuştum canm her ağrında veremiyiz zaten verdik serum yolula yürü dedi yürüyorum arada ama çok zor bir şekilde canimdan can çıkıyor resmen

İnşallah cnm daha henüz iki sefer yürüye bildim çok canm yanıyor yuremekte zorlanıyorum cnm
Allah Allah bende sezaryanla doğum yaptım ağrım başladığı için ağrı kesici istedim iğne yaptılar kalçadan canım o yüzden dedim serum takıyorlar doğru da iğne de yapabilirler şunlara bak ya

Tüm sayfalar yüklendi.